رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

جزئیات نشست امشب دولت و مجلس/ سخنرانی 5 رئیس کمیسیون و رئیس مرکز پژوهش ها

13:32 - 22 تير 1393
کد خبر: ۸۲۸
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
خبرگزاری میزان: معاون نظارت و هماهنگی امور مجلس معاونت پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به نشست امروز مجلس و دولت گفت: علاوه بر سخنرانی روسای قوای مجریه و مقننه در این نشست 5 رئیس کمیسیون تخصصی مجلس به همراه رئیس مرکز پژوهش‌ها به ایراد سخن می‌پردازند.

: معاون نظارت و هماهنگی امور مجلس معاونت پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به نشست امروز مجلس و دولت گفت: علاوه بر سخنرانی روسای قوای مجریه و مقننه در این نشست 5 رئیس کمیسیون تخصصی مجلس به همراه رئیس مرکز پژوهش‌ها به ایراد سخن می‌پردازند.

به گزارش ، مجید نصیرپور سردهایی در تشریح دستور کار و برنامه نشست امروز (یکشنبه 22 تیرماه) مجلس و دولت در نهاد ریاست‌جمهوری گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این نشست، سالک‌، رحمانی، تاجگردون، رجایی، فولادگر و جلالی رؤسای کمیسیون‌های فرهنگی، صنایع، بودجه، کشاورزی، کمیسیون ویژه اصل 44 قانون اساسی و رئیس مرکز پژوهش‌ها درباره موضوعات کنونی کشور به سخنرانی می‌پردازند و سپس در صورت نیاز وزرا پاسخ هایی را درباره موضوعات مطرح می‌کنند.

معاون نظارت و هماهنگی امور مجلس معاونت پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد: در این نشست همچنین بعد از سخنرانی رؤسای کمیسیون‌های تخصصی و چند تن از وزیران، نخست علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و سپس حسن روحانی رئیس جمهور به سخنرانی می‌پردازند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *