پیگیری تمرینات تیم ملی پرش با نیزه ایران در قم

18:11 - 10 ارديبهشت 1401
کد خبر: ۸۱۰۷۴۶
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
اردوی تیم ملی در ماده‌ پرش با نیزه در استان فم در حال برگزاری است.

- با هماهنگی فدراسیون دوومیدانی با هیات دوومیدانی استان قم اردوی تیم ملی در ماده‌ پرش با نیزه چند روزی می‌شود در این استان در حال برگزاری است.

دراین اردو که محمدمهدی معتمدنیا قهرمان نامدار پرش با نیزه‌ ایران به همراه مربی خود امید عباس‌نیک از قهرمانان اسبق دهگانه و مربی ملی حال حاضر در آن حضور دارند، تمرینات در سه بخش پرش‌ها، بدنسازی و تمرینات ژیمناستیک در حال اجراست.

همچنین علی زابلی قهرمان پرش با نیزه‌ کشور که در استان قم سکونت دارد با شرکت کردن در تمرینات این اردو خود را برای شرکت در مسابقات پیش‌رو قهرمانی ایران و جام امام رضا (ع) آماده می‌کند.

امید عباس‌نیک پیرامون برگزاری این اردو گفت: با توجه به امکانات فوق‌العاده‌ استان قم و ایجاد زیرساخت‌های دوومیدانی در سال‌های گذشته توسط روسای پیشین هیات و حمایت همه جانبه‌ فدراسیون دوومیدانی امیدوارم بتوانیم نتیجه‌ مطلوبی برای کسب ورودی مسابقات بازی‌های آسیایی به دست آوریم.

وی افزود: به فدراسیون دوومیدانی پیشنهاد می‌کنم با توجه به نزدیک‌بودن استان قم به پایتخت و امکانات به سزای دوومیدانی در این استان اردو‌های متمرکز خود را در برپا کند، زیرا به دلیل کیفیت خوب پیست تارتان و داشتن ادوات ورزشی مناسب از هر حیث این استان امکان برگزاری اردو‌ها و مسابقات را دارد. از هاشم صیامی رییس فدراسیون، علی رضایی دبیر فدراسیون، خدمتکاری سرپرست و اسحاقی دبیر هیات دوومیدانی قم و مسئولان کمیته ملی المپیک به دلیل همکاری فوق‌العاده در برگزاری این اردو قدردانی می‌کنم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *