رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح: بساط غاصبان قدس به زودی برچیده خواهد شد

11:07 - 09 ارديبهشت 1401
کد خبر: ۸۱۰۴۷۸
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح گفت:مردم مسلمان جهان و منطقه در مقابل ظلمی که به ملت شریف فلسطین روا شده، یک پارچه هستند.

حجت الاسلام و المسلمین احمدرضا پور خاقان در گفت‌وگو با میزان، با اشاره پیام حضور مردم در راهپیمایی یوم الله روز قدس، بیان کرد: حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی یوم الله روز قدس حائز این پیام است که استکبار و صهیونیست‌ها باید بدانند؛ ملت شریف ایران و سایر ملل دنیا و مسلمانان جهان هرگز قدس شریف تنها نمی‌گذارند.

وی تاکید کرد: قدس شریف بر جا خواهد ماند تا انشاالله ریشه غده سرطانی از منطقه کنده شود و صهیونیست‌ها و اربابان آن‌ها با شکست مفتضحانه منطقه را برای همیشه ترک کنند و بار دیگر فلسطین عزیز به دامان کشور‌های اسلامی باز گردد.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح گفت: به لطف خدا روزی که نماز جمعه را در قدس شریف به امامت مقام معظم رهبری اقامه خواهیم کرد دور نخواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین پورخاقان تاکید کرد: مردم مسلمان جهان و منطقه در مقابل ظلمی که به ملت شریف فلسطین روا شده، یک پارچه هستند.

وی تاکید کرد: حضور یکپارچه ملت‌های مستضعف و مسلمانان می‌تواند پیام بزرگی برای دشمن صهیونیستی داشته باشد که تا مسلمانان زنده هستند و مقاومت زنده هست و هرگز قدس شریف به دست مزدوران صهیونیستی نمی‌افتد.

وی بیان کرد: به زودی بساط غاصبان قدس برچیده خواهد شد.

انتهای پیام /ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *