ساعتچیان: انتخاب بازیگر برای سینما قاعده مشخصی ندارد/«مغز استخوان» فیلم قابل دفاعی است

۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰:۲۶
کد خبر: ۸۰۹۷۵۵
بازیگر فیلم سینمایی «مغز استخوان» گفت: واقعیت امر بازیگری در سینما به شدت محدود شده است، من هم به تنهایی نمی‌توانم چیزی را حل کنم، به نظر من فیلمسازان باید بدانند که به غیر این تعداد محدود حاضر در سینما برخی بازیگران دیگر نیز در این کشور حضور دارند که می‌توانند در آثارشان به ایفای نقش بپردازند.

احمد ساعتچیان در گفت‌وگو با میزان پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: من هم مثل بسیاری از بازیگران تئاتر و سینما طی دو سال گذشته و با شیوع بیماری کرونا کم کار شدم، البته پیشنهادات هم کم بود از سویی تئاتر هم در اکثریت مواقع با تعطیلی های وقت و بی وقت فرصت کار را از هنرمندان می گرفت.

وی در همین راستا ادامه داد: امیدوارم با شروع سال جدید و کاهش شیوع بیماری کرونا وضعیت بهتری به خصوص در تئاتر حاکم شود تا هنرمندان بتوانند راحتتر از گذشته به کارشان ادامه داده و مشکلات فراوانی که طی این سالها با آن دست به گریبان بودند را برطرف کنند. 

این بازیگر پیشکسوت تئاتر با اشاره به حضور محدود برخی بازیگران چهره در سینما تاکید کرد: واقعیت امر بازیگری در سینما به شدت محدود شده است، من هم به تنهایی نمی توانم چیزی را حل کنم، به نظر من فیلمسازان باید بدانند که به غیر این تعداد محدود حاضر در سینما برخی بازیگران دیگر نیز در این کشور حضور دارند که می توانند در آثارشان به ایفای نقش بپردازند. 

بازیگر فیلم سینمایی «مغز استخوان» با تاکید بر انرژی خالص و فراوان جوانان بازیگر در عرصه تئاتر ادامه داد: بازیگران توانمند زیادی در تئاتر وجود دارند که با کمی دقت می توان بهترین های آینده سینما را از آنها انتخاب کرد، جوانانی که شبانه روز با عشق برای این حرفه زحمت می کشند اما متاسفانه هیچگاه مورد نظر کارگردانان سینما قرار نمی گیرند زیرا که انتخاب بازیگر برای سینما قاعده مشخصی ندارد. 

بازیگر سریال «مدار صفر درجه» دلیل انتخاب برخی بازیگران خاص در سینما را اینگونه تشریح کرد: محدود بودن بازیگران سینما بیشتر از مسائل مالی به وجود می آید، زیرا سرمایه گذاران تنها برای برخی بازیگران سرمایه کنار می گذارند تا در گیشه هم موفق شود اما در هر صورت به شخصه از هر فرصتی که در سینما برایم ایجاد شده استفاده کردم و همیشه سعی می کنم هر چند کم اما با آدمهای خوب کار کنم. 

ساعتچیان درباره حضورش در فیلم سینمایی «مغز استخوان» خاطرنشان کرد: به شخصه از حضور در فیلم مغز استخوان بسیار راضی هستم، کلیت اثر، گروه بازیگران و مضمون کار از جمله آثاری بود که دوست داشتم، به نظرم ایده فیلم هم ایده بسیار جذابی بود و در کل این فیلم اثری است که می توانم در کارنامه کاری ام از آن دفاع کنم. ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *