رئیس قوه قضائیه با حضور در یکی از مساجد در کنار سایر مردم مراسم عزاداری و احیا را به جا آورد

۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷:۱۳
کد خبر: ۸۰۹۴۴۳
همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان، شب شهادت امیرالمؤمنین علی (ع) و دومین شب از لیالی پرفیض قدر، رئیس قوه قضائیه با حضور در یکی از مساجد شهرک شهید محلاتی تهران، در کنار سایر مردم مراسم عزاداری و احیا را به جا آورد.

- ایسنا نوشت: همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان، شب شهادت امیرالمؤمنین علی (ع) و دومین شب از لیالی پرفیض قدر، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه با حضور در یکی از مساجد شهرک شهید محلاتی تهران، در کنار سایر مردم مراسم عزاداری و احیاء را به جا آورد.

رئیس دستگاه قضا، شب نوزدهم ماه مبارک رمضان را نیز در کنار مردم در یکی از مساجد تهران به شب‌زنده‌داری و به جا آوردن اعمال شب قدر گذرانده بود.

شایان ذکر است، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی‌اژه‌ای در جلسه شورای عالی قوه قضائیه روز دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ به تمام مسئولان قضائی برای حضور در مساجد و انجام ملاقات با مردم برای رفع مسائل حقوقی آن‌ها فرمان داده بود. رئیس قوه قضائیه بر حضور در مساجد برای ارتباط نزدیک و چهره به چهره با مردم برای دستیابی به قوه قضائیه مردمی که مورد تأکید مقام معظم رهبری است، اهتمام ویژه‌ای دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *