دیدار وزیر فرهنگ با هنرمندان پیشکسوت

9:16 - 02 ارديبهشت 1401
کد خبر: ۸۰۹۲۹۸
محمد‌مهدی اسماعیلی در ششمین شب از برپایی نمایشگاه قرآن با حضور در غرفه «هنرمندان پیشکسوت» با جمعی از این هنرمندان دیدار و گفتگو کرد.

- طبق اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شامگاه پنجشنبه اول اردیبهشت ۱۴۰۱ در غرفه «هنرمندان پیشکسوت» در نمایشگاه قرآن کریم حضور یافت و با هنرمندان پیشکسوت حاضر در این غرفه دیدار و گفتگو کرد.

بنا بر این گزارش، سعید امیرسلیمانی، رضا بنفشه‌خواه، عنایت‌الله بخشی، محمد فیلی، رضا ناجی، داوود لواسانی، بهروز کریمی، شکر خدا گودرزی؛ مرشد و نقال، اسماعیل خلج، محمد شیری، عباس شیر خدا، اسدالله تابع‌منش، مجید قناد و صفا آقاجانی از هنرمندان حاضر در این دیدار صمیمانه بودند.

در این اسدالله قورچیان؛ نقاش و هنرمند تجسمی کشورمان به نمایندگی از هنرمندان در سخنانی به بیان مشکلات و موانع این عرصه پرداخت.

همچنین وزیر فرهنگ در حاشیه این دیدار بیان کرد: خوشبختانه هنرمندان سرزمین ما از جمله افرادی هستند که انس خوبی با قرآن دارند و نفس برپایی غرفه «هنرمندان پیشکسوت» در نمایشگاه قرآن بیانگر همین مسئله است.

اسماعیلی در ادامه گفت: ما آثار هنری قرآنی بسیاری داریم و خدا را شاکریم که در این نمایشگاه این فرصت به‌وجود آمد تا هنرمندان در این محفل حضور پیدا کرده و آثار هنری‌شان را به نمایش بگذارند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از ۲۷ فروردین تا ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *