دلجویی وزیر آموزش و پرورش از دانش آموز آستارایی

۳۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱:۰۷
کد خبر: ۸۰۸۹۳۰
وزیر آموزش و پرورش در سفر به استان گیلان و در یک فرایند تربیتی با دانش آموز آستارایی و خانواده این دانش آموز دیدار و از آنان دلجویی کرد.

- به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، یوسف نوری بعد ظهر امروز، طی سفری سرزده، با دانش آموز آستارایی دیدار و از او دلجویی کرد.

وی با حضور در مدرسه این دانش آموز و دیدار با خانواده او، از این دانش‌آموز دلجویی و معلمان، دانش‌آموزان و اولیا را به استفاده از مناسب‌ترین شیوه‌های تعلیم و تربیت در دوره پساکرونا توصیه کرد.

وزیرآموزش و پرورش از معلمان خواست تا با سعه صدر بیشتر با دانش آموزان برخورد کنند، در ادامه افزود: بیش از دو سال است که مدارس بسته بوده و دانش آموزان در محیط قرنطینه قرار داشتند، اکنون که دانش آموزان به مدرسه می‌آیند، برخی تمایلات رفتاری سرکوب شده آنان ممکن است در مدرسه به صورت شدید بروز پیدا کند و این امری طبیعی است.

نوری در ادامه گفت: باید ما و عوامل مدارس، این ملاحظات و موارد را درک کنیم و خانواده‌ها و اولیا با فرزندان خود بیشتر مدارا کنند تا این آهنگ زیستی در زیست بوم جدید به حالت اول خود بازگردد.

وزیرآموزش و پرورش در حضور مسئولان، مدیران و در جمع دانش آموزان مدرسه سنایی روستای سیبلی آستارا حضور یافت و با اهدای یک هدیه به این دانش آموز از او دلجویی کرد.

شایان ذکر است؛ روز گذشته دانش آموزی در مدرسه سنایی روستای سیبلی آستارا، تنبیه بدنی شد و فیلم آن در فضای مجازی منتشر گردید.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *