داود نامور تهیه‌کننده «پروین» شد

12:14 - 30 فروردين 1401
کد خبر: ۸۰۸۸۲۹
داود نامور، تهیه‌کننده نمایش «پروین» به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی شد، نمایشی که قرار است به زودی در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برود.

- نمایش «پروین» به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی که از اواخر اردیبهشت در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت، تهیه‌کننده خود را شناخت.

داود نامور تهیه‌کننده و کارگردان تئاتر و همچنین موسس و مدیر عمارت نوفل‌لوشاتو، تهیه‌کنندگی درام تاریخی و چهره‌نگارانه (پرتره) «پروین»؛ برشی از زندگی پروین اعتصامی، شاعر شناخته‌شده معاصر را بر عهده گرفت.

نامور که از جمله فعالیت‌های اجرایی‌اش می‌توان به مدیریت عمارت نوفل‌لوشاتو از سال ۱۳۹۵ تاکنون و مدیریت آکادمی هنرهای اجرایی «افرا» از سال ۱۳۹۷ تاکنون اشاره کرد، دبیر جشنواره مستقل تئاتر «افرا» با عنوان «جایزه بزرگ استاد ناظرزاده‌کرمانی» نیز هست، جشنواره‌ای که فراخوان آن، پس از ۲ دوره برگزاری در سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۴۰۰، برای برگزاری در سال ۱۴۰۱ به تازگی منتشر شده است.

در کارنامه کاری نامور کسب عنوان «مدیر برتر تماشاخانه‌های خصوصی در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر» در سال‌های ۱۳۹۶، ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ و همچنین تهیه‌کنندگی بیش از ۱۰ اثر نمایشی و مشارکت در تولید بیش از ۷ اثر دیده می‌شود.

نمایشنامه «پروین» به قلم حسین کیانی ۲۶ دی‌ ۱۴۰۰ در تالار مشاهیر مجموعه‌ تئاتر شهر رونمایی و توسط انتشارات نمایش روانه بازار کتاب شد.

اسامی بازیگران و دیگر عوامل «پروین» به زودی اعلام می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *