احیای قدر در پهنه ایران

11:16 - 30 January 1401
کد خبر: ۸۰۸۸۰۶
سیمای مراکز در شب‌های قدر ۱۴۷ ویژه برنامه زنده را روی آنتن می‌برند که بخش‌هایی از همه آن‌ها در ارتباطی زنده، از شبکه‌های سراسری هم پخش خواهند شد.

- طبق اعلام روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، شبکه‌های استانی رسانه ملی برنامه‌های مختلفی را به صورت تولیدی و زنده برای پخش طی شب‌های نورانی قدر آماده کرده‌اند.

بر این اساس سیمای ۳۳ مرکز استانی در مجموع ۱۴۷ ویژه برنامه زنده را در ارتباط مستقیم با شبکه‌های سراسری روی آنتن می‌برند.

ارتباط زنده با مصلی مراکز استانی، مساجد جامع و مشهور مراکز و شهر‌های هر استان، بقاع متبرکه شاخص در مراکز و دیگر شهر‌ها و حسینیه‌های معروف در اقصی نقاط کشور، در قالب این برنامه‌ها و با همکاری سیمای مراکز با شبکه‌های استانی برقرار خواهد شد.

همچنین مراکز خراسان رضوی، قم و فارس نیز برنامه‌های خود را علاوه بر مکان‌های یاد شده، از حرم‌های مطهر امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت شاهچراغ (ع) پخش می‌کنند و شبکه‌های سراسری نیز به دفعات، تصاویر و گفتگو‌هایی را به صورت زنده از این اماکن مقدسه روی آنتن می‌برند.

سیمای مرکز کرمان هم قرار است ویژه برنامه‌ای را به صورت زنده از روستای قنات ملک (زادگاه سردار شهید قاسم سلیمانی) در شب‌های قدر پخش کند که این برنامه هم جزو ارتباط‌های زنده با شبکه‌های سراسری خواهد بود.

گفتنی است بیشترین ارتباط زنده از نظر تعداد مکان‌های برگزاری مراسم احیای شب‌های قدر نیز توسط مرکز کرمان پوشش داده می‌شود که تعداد آن‌ها به ۱۲ مورد می‌رسد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *