عبدی سرمربی تیم فوتبال نوجوانان شد/ انتخاب سرمربی جوانان از بین ۳ گزینه

16:44 - 29 فروردين 1401
کد خبر: ۸۰۸۶۹۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
کمیته فنی فدراسیون فوتبال حسین عبدی را به منظور ادامه فعالیت به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران انتخاب کرد.

- بر اساس گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ابراهیم قاسمپور سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال در خصوص آخرین وضعیت انتخاب سرمربیان تیم‌های نوجوانان و جوانان، اظهار داشت: با تصمیم اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال، حسین عبدی که پیش از این نیز هدایت تیم ملی نوجوانان را بر عهده داشت به عنوان گزینه مورد نظر جهت ادامه فعالیت در این تیم انتخاب شد. در واقع کمیته فنی پس از بررسی شرایط گزینه‌های مورد نظر بر اساس توانمندی‌ها همچنین سوابق آقای عبدی به این نتیجه رسید که وی می‌تواند این مسیر را به خوبی دنبال کند و به همین منظور در خصوص انتخاب آقای عبدی به جمع بندی رسیدیم.

وی اضافه کرد: با توجه به تصمیم کمیته فنی فدراسیون فوتبال، کمیته جوانان می‌بایست در خصوص مذاکره و توافق همچنین انعقاد قرارداد با سرمربی تیم ملی نوجوانان اقدامات لازم را انجام بدهد تا ایشان کار خودشان را به صورت رسمی آغاز کنند.

سخنگوی کمیته فنی در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی جوانان گفت: هنوز در این مورد به جمع بندی نرسیدیم. ما در ابتدا ۶ گزینه برای هدایت تیم ملی جوانان داشتیم که در نهایت به سه گزینه نهایی رسیدیم. اعضای کمیته فنی پس از بررسی برنامه‌های سه گزینه مورد نظر جهت هدایت تیم ملی جوانان از این نفرات دعوت خواهند کرد که توضیحات لازم را در مورد برنامه‌ها بدهند و در ادامه سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان نیز با نظر اعضای کمیته انتخاب و معرفی خواهد شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *