سرمربی خلیج فارس: قهرمانی در جام حذفی؟ چرا که نه!/ آمده‌ایم بجنگیم

13:36 - 28 فروردين 1401
کد خبر: ۸۰۸۴۱۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال خلیج فارس ماهشهر گفت: ما به قهرمانی فکر می‌کنیم، اما بازیکنان ما تا اینجای کار هم تمام توان خود را گذاشته و زحمت کشیدند.

- موسی قنواتی در نشست خبری پیش از دیدار آلومینیوم اراک - خلیج فارس ماهشهر اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*از زمانی که سیدمهدی رحمتی به آلومینیوم اضافه شده، این تیم نتایج بسیار خوبی گرفته و تغییرات زیاد و شرایط رو به رشدی داشته است. بازیکنان ما تا امروز جنگیدند، زحمت کشیدند و شرافتمندانه و باغیرت تلاش کردند تا به اینجا برسند. آمده‌ایم بجنگیم و تمام توان خود را می‌گذاریم تا به فینال صعود کنیم.

*تمام بازیکنان آماده دیدار با آلومینیوم هستند. با توجه به پتانسیل فنی ماهشهر و شرایط مالی پتروشیمی‌های شهر، حضور نماینده بندر ماهشهر در لیگ دسته دوم کم است و عاجزانه از مسئولان شهرستان می‌خواهم دست به دست هم بدهیم تا یک تیم لیگ یکی یا لیگ برتری داشته باشیم. ما نماینده استان خوزستان هستیم. دعای مردم استان به ما کمک می‌کند و انگیزه اعضای تیم را بالا می‌برد تا به موفقیت برسیم.

*ما به قهرمانی فکر می‌کنیم، اما بازیکنان ما تا اینجای کار هم تمام توان خود را گذاشته و زحمت کشیدند. آن‌ها تا اینجا هم برای من قهرمان هستند و شک نکنید می‌جنگیم تا با صعود به فینال، دل مردم خوزستان و ماهشهر را شاد کنیم.

*ما تنها تیمی هستیم که تاکنون پنج پیروزی در جام حذفی کسب کرده‌ایم. سه تیم لیگ برتری، یک تیم دسته اولی و یک تیم دسته دومی را شکست دادیم و باید به قهرمانی فکر کنیم.

*سبک دفاعی مقابل آلومینیوم؟ این موضوع به شرایط فنی باشگاه بازمی‌گردد. در بازی خواهید دید که با کدام استراتژی به زمین می‌رویم و صلاح نمی‌بینم الان در این باره صحبت کنم. برای پیروزی باید همه جوانب را در نظر بگیریم و با عملکرد دفاعی و هجومی به هدف‌مان برسیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *