اسماعیلی: هفته هنر انقلاب مسیری برای پیشروی به قله‌های جهاد تبیین است

22:19 - 26 فروردين 1401
کد خبر: ۸۰۸۱۴۹
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز در آیین پایانی هفته هنر انقلاب گفت: در جهاد تبیین مسئولیت سنگینی بر عهده داریم و هفته هنر انقلاب کار را برای جوانان پر انگیزه در این مسیر ساده‌تر می‌کند و با نشان دادن قله‌ها طی مسیر را آسان می‌کند.

- طبق اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی در این آیین که در محل حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد با بیان این مطلب افزود: در این روز‌های مبارک ماه خدا، یاد شهید سیدمرتضی آوینی که این هفته به نام اوست را گرامی می‌داریم و خدا را شاکریم که بعد از گذشت سی سال از شهادت این مرد بزرگ، عرصه فرهنگ و هنر انقلاب مسیر خود را یافته و به خوبی پیش رفته است.

وزیر فرهنگ در دولت مردمی افزود: امروزه وقتی به کارنامه حوزه هنری که برای پاسداشت فرهنگ انقلاب تاسیس شده است می‌نگریم، این مجموعه آکنده از تلاش زنان و مردانی است تا امروز شاهد باشیم نظام اسلامی ما دارای میراث ارزشمندی در حوزه هنر انقلاب باشد.

وی افزود: همه روز‌ها و شب‌های گذشته بر انقلاب پر از وقایع و نکاتی است که جا دارد همه عرصه‌های هنری آن را روایت کند. اگر امروز با مطالبه رهبر فرزانه انقلاب درباره جهاد روایت و تبیین رو به رو هستیم به دلیل فاصله مان با نقطه مطلوب است.

رئیس شورای هنر ادامه داد: ما به تنهایی نیستیم که دستاورد‌ها را روایت می‌کنیم بلکه جریانی قوی متکی به دلار و پوشش رسانه‌ای قوی برای تحریف دستاورد‌های انقلاب پای کار آمده است؛ بنابراین ما در جهاد تبیین مسئولیت سنگینی بر عهده داریم و هفته هنر انقلاب کار را برای جوانان پر انگیزه ما در این مسیر ساده‌تر می‌کند و قله‌ها را نشان می‌دهد تا طی مسیر ساده‌تر طی شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان گفت: از همه دست اندکاران برگزاری این رویداد سالانه و مهم تشکر می‌کنم و به روح همه هنرمندان بزرگ انقلاب اسلامی که امروز در آسمان و بزم ملکوتیان ناظر ما هستند صلوات می‌فرستیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *