مسابقه راز‌های آسمانی برگزار می‌شود

10:03 - 27 فروردين 1401
کد خبر: ۸۰۸۱۳۸
سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران مسابقه آنلاین «راز‌های آسمانی» همزمان در ماه مبارک رمضان از تاریخ ۲۷ فروردین تا ۹ اردیبهشت ماه مصادف با ۱۴ تا ۲۷ ماه مبارک رمضان به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

- طبق اعلام پایگاه خبری فرهنگ و هنر، امسال نیز با عنایت به تجربه سال گذشته «مسابقه راز‌های آسمانی» همزمان با اجرای ویژه برنامه «بر آستان جانان» سازمان به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه چهار، از طریق فضای مجازی و به صورت فراگیر اجرا می‌شود.

این مسابقه با شعار رمضان جشن بندگی و صبر و با هدف انس با قرآن و بهره‌برداری از متون مرجع دینی با محوریت قرآن کریم و همچنین گسترش فرهنگ حلم، صبر، احترام، آرامش و مهربانی در روابط فردی، جمعی و خانواده و توجه به موضوع ارتباط با خدا و عبادت برگزار می‌شود.

ایجاد جریان فرهنگی در شهرو ماه نزول قرآن، فراهم آوردن زمینه‌های گسترش فضایل اخلاقی در جامعه و همچنین ایجاد فضای شادابی و نشاط معنوی و تمایز آن با سایر ماه‌ها با تاکید بر رمضان‌المبارک بودن این ماه از اهداف عملیاتی مسابقه راز‌های آسمانی است.

این مسابقه تحت عناوین و موضوع‌هایی از بخشش، صبر، قناعت، توکل، عبادت، ولایت، تقوا، عدالت، انصاف، امید، نشاط، انفاق، پاک زبانی، مجاهدت ونشاط است.

مسابقه به مدت ۱۴ شب از ۱۴ تا ۲۷ رمضان برگزار خواهد شد. این برنامه، یک مسابقه برخط (آنلاین) با موضوع‌های ۱۴ گانه از تاریخ ۲۷ فروردین تا ۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. هر شب ۴ سوال چهارگزینه‌ای با توجه به موضوع‌های روز و از طرف کارشناسان مذهبی و با محوریت قرآن طراحی خواهد شد که مخاطبان تا ساعت ۲۱ همان روز فرصت دارند به سوالات جواب دهند. هر روز به ۴ نفر از کسانی که به سوالات پاسخ درست دهند، هدیه نفیس اهدا خواهد شد.

از علاقه‌مندان در کانال روبیکا به نشانی https://rubika.ir/Eshragh عضو شوند و یا سوالات مسابقه راز‌های آسمانی در صفحات اینستاگرام فرهنگسرا‌های شهر تهران، پایگاه خبری به آدرس fhnews، پرتابل سازمان فرهنگی farhangsara.ir سامانه شمس به آدرس i.farhangihonari.ir و سامانه شهرداری به آدرس www.tehran.ir دریافت کنند و پاسخ سوالات را به شماره تلفن ۲۰۰۰۱۸۳۷۴ ارسال فرمایند.

اسامی برندگان در روز عید فطر ۱۱ اردیبهشت ماه طی قرعه کشی مشخص و برگزیدگان معرفی خواهند شد.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک https://rubika.ir/Eshragh به کانال مسابقات راز‌های آسمانی بپیوندند و برای اطلاعات بیشتر با شماره ۱۸۳۷ تماس حاصل نمایند. همچنین برای اطلاع بیشتر به صفحه اینستاگرام فرهنگسرای اشراق به نشانی Eshragh.farhangsara @ و به سایت eshragh.farhangsara.ir مراجعه نمایند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *