جلسه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال برگزار شد

19:12 - 26 فروردين 1401
کد خبر: ۸۰۸۰۹۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
جلسه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال برگزار و مقرر شد سعید فتاحی معاون اجرایی برای حوزه زیرساختی باشگاه، فرشید سمیعی معاون حقوقی برای امور حقوقی، محمد شکراللهی جهت مسائل پرسنلی، محمد نوری‌فر معاون ارتباطات در حوزه رسانه، مصطفی احمدی مدیر مالی جهت مسائل مالی، محمد ملااسماعیلی به همراه اجلال نصیری مدیر اجرایی تیم در خصوص امور ورزشی و بهنام نصیری مسئول سامانه CLAS اقدامات لازمه را انجام دهند.

- جلسه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال با حضور مصطفی آجورلو مدیرعامل و معاونان، مدیران و آرش برهانی رییس آکادمی باشگاه استقلال برگزار شد.

در این جلسه مدیرعامل استقلال تاکید کرد که کلیه ارکان باشگاه باید در خصوص جمع‌آوری مدارک جهت کسب مجوز حرفه‌ای‌سازی تلاش کنند و جلسات مربوط به مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال باید هفتگی برگزار شود و اعضا موظف به ارائه گزارش عملکرد هستند.

جلسه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال برگزار شد

در این جلسه مقرر شد سعید فتاحی معاون اجرایی برای حوزه زیرساختی باشگاه، فرشید سمیعی معاون حقوقی برای امور حقوقی، محمد شکراللهی جهت مسائل پرسنلی، محمد نوری‌فر معاون ارتباطات در حوزه رسانه، مصطفی احمدی مدیر مالی جهت مسائل مالی، محمد ملااسماعیلی به همراه اجلال نصیری مدیر اجرایی تیم در خصوص امور ورزشی و بهنام نصیری مسئول سامانه CLAS اقدامات لازمه را انجام دهند.

همچنین در ابتدای این جلسه مصطفی آجورلو به چند نکته اشاره کرد و گفت: برای کسب مجوز حرفه‌ای سال جدید از امروز و چند ماه زودتر رسیدگی به این امور را آغاز می‌کنیم. فراموش نشود که اگر در گذشته هم فرصت‌ها را از دست نداده بودند، امروز استقلال در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت. این جلسات به صورت هفتگی باید برگزار شود و طبق مسئولیت‌های مشخص شده در این جلسه پیش خواهیم رفت و به امید خدا امسال زودتر از مهلت تعیین شده کارهای لازم انجام می‌شود تا نگرانی هواداران محترم استقلال برطرف شود.

در همین رابطه فرزاد نادری مسئول و عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه گفت: هر ساله در اواخر اردیبهشت از سوی سازمان لیگ نامه‌ای به باشگاه‌ها ارسال می‌شود که کمیته‌های مربوط به حرفه‌ای سازی را تشکیل دهند. ما امسال زودتر این کار را شروع کردیم تا برخلاف سال‌های گذشته اگر مشکلی وجود داشت، بتوانیم آن را حل کنیم.

وی اضافه کرد: در این جلسه که با ریاست مدیرعامل باشگاه استقلال جناب دکتر آقای آجورلو برگزار شد، وظایف معاونان و مدیران باشگاه استقلال تعیین شد و قرار شد تا این جلسات ادامه دار باشد و مدارک تکمیل شده در اختیار کمیته مجوز صدور حرفه‌ای قرار بگیرد.

 


برچسب ها: باشگاه استقلال

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *