فیلمبرداری «جان ویک ۴» به اتمام رسید/اکران فیلم «کیانو ریوز» در سال ۲۰۲۳

۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۱:۵۶
کد خبر: ۸۰۸۰۹۰
فیلمبرداری نسخه چهارم فیلم سینمایی «جان ویک» با بازی کیانو ریوز به اتمام رسید، این فیلم بیست و چهارم ماه مارس ۲۰۲۳ اکران خود در سینما‌های جهان را آغاز خواهد کرد.

- فیلمبرداری نسخه چهارم فیلم سینمایی «جان ویک» با بازی کیانو ریوز به اتمام رسید، این فیلم بیست و چهارم ماه مارس ۲۰۲۳ اکران خود در سینما‌های جهان را آغاز خواهد کرد.

جان ویک یکی از آثار مهم اکشن سینمای جهان طی سالهای گذشته محسوب می شود، این فیلم توانست مخاطبان فراوانی را در نسخه نخست خود کسب کند، اما روند رو به افول جان ویک بعد از اکران نسخه دوم این فیلم آغاز شد و در نسخه سوم به اوج خود رسید. حال باید دید در نسخه چهارم فیلم سینمایی جان ویک کیانو ریوز می تواند بار دیگر شاهد استقبال گسترده مخاطبان در گیشه هالیوود باشد یا خیر. 

جان ویک اینبار از سرانی که به او خیانت کرده اند و خواهان مرگ قطعی وی می باشند به شدت عصبانی است و قصد دارد با کمک دوست خود که زخم بدی را در طول جنگ قبلی خورده است با افرادی که کشتن او تنها هدفشان است مقابله کند و انتقام خودش را به سرانجام برساند.

این فیلم ادامه فیلم «جان ویک ۳» و همچنین چهارمین قسمت در سری فیلم‌های جان ویک به کارگردانی چاد استاهلسکی، با فیلمنامه‌ای مشترک به نویسندگی شی هتن و مایکل فینچ که براساس شخصیت‌های دریک کولستاد خلق کرده با بازی کیانو ریوز در نقش جان ویک است.

کیانو ریوز؛ لارنس فیشبرن، دانی ین، رینا ساوایاما، شامیر اندرسون، بیل اسکاشگورد، اسکات ادکینز و هیرویوکی سانادا بازیگرانی هستند که بخش چهارم فیلم سینمایی «جان ویک» به ایفای نقش پرداخته اند. 

 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *