ویلای غیر مجاز ۶۰ میلیارد تومانی در جنگل‌های شهرستان ماسال تخریب شد

۲۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۶:۳۹
کد خبر: ۸۰۷۸۴۰
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
حکم قضایی قلع و قمع و تخریب ویلایی مجلل در جنگل‌های شهرستان ماسال صبح امروز به اجرا در آمد.

- حکم قضایی قلع و قمع و تخریب ویلایی مجلل در جنگل‌های شهرستان ماسال صبح امروز اجرایی شد.

احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان در توضیح این خبر افزود: سازنده این بنا فردی غیر بومی و غیر گیلانی است و از طریق رانت توانسته است اراضی جنگلی را تصرف کرده و اقدام به ساخت بنا کند و علی رغم دستور قضایی خلع ید و قلع و قمع این ویلا در سال ۱۳۹۸، هیچ اقدامی از سوی متولیان امر در آن دوره صورت نگرفت.

وی با اشاره به اینکه دستور تخریب این بنا توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماسال صادر شده است اظهار داشت: صبح امروز حکم قضایی قلع و قمع این ویلا اجرایی شده که موجبات خشنودی مردم منطقه را به دنبال داشته است.

تخریب ویلای غیر مجاز ۶۰ میلیارد تومانی در جنگل‌های شهرستان ماسال

آقایی با بیان اینکه اموال شخصی داخل ویلا به صاحب ملک برگردانده شده است افزود: صاحب ملک به اتهامات متعددی نظیر اخلال در نظام اقتصادی و توهین به مقدسات و ... و همچنین ۳ نفر از کارکنان منابع طبیعی به جرم فساد اداری و اعطای مجوز غیر مجاز در بازداشت موقت به سر می‌برند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با دستور ریاست کل دادگستری استان عرصه ۳۰۰۰ متری این ویلا باید رفع تصرف شده و به منابع طبیعی برگردانده شود و خسارات وارده نیز جبران گردد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان با اشاره به ارزش ۶۰ میلیارد تومانی این ویلا و ادعای واهی صاحب آن مبنی بر ارتباط با صاحبان قدرت و مکنت اظهار داشت: پیام تخریب این ویلا برای تمام کسانی است که در دل جنگل ساخت و ساز کرده و قانون را زیر پا گذاشته اند این است که دستگاه قضایی در راستای قانون و بر مدار عدالت با هیچ متخلفی مماشات نکرده و با متخلفان در هر لباس و منصبی برخورد قانونی خواهد کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *