فرمانده نیروی زمینی سپاه: اگر دشمن رعایت نکند حتما ضربه سنگینی خواهد خورد

12:19 - 24 فروردين 1401
کد خبر: ۸۰۷۷۴۱
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: در حال حاضر معادله‌ای تعریف شده که اگر دشمن رعایت نکند حتما ضربه سنگینی خواهد خورد، زیرا سربازان، فرزندان و همرزمان حاح قاسم با الهام از ایثارگری‌های فرمانده خود در برابر هرگونه توطئه ایستاده‌اند و دنیا این موضوع را به خوبی درک کرده است.
- بنا به اعلام دفاع‌پرس، سردار «محمد پاکپور» فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در جوار مزار شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز همرزمان و نیرو‌هایی که تربیت شده حاج قاسم هستند همچون گذشته آمادگی کامل برای دفع هر گونه تهدید را دارند.

وی افزود: بعد از شهادت حاج قاسم دنیا میزان آمادگی دفاعی ایران را آزمود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توضیح داد: با توجه به شخصیت بزرگ حاج قاسم اگر همه سران آمریکا هم کشته شوند بازهم این تقاص خون شهید ما نیست بلکه ما باید از روش‌های مختلف تقاص خون شهید سلیمانی را بگیریم.

سردار پاکپور با اشاره به تحرکات خباثت آمیز دشمنان بعد از شهادت سردار سلیمانی گفت: تحرکات رژیم صهیونیستی، آمریکایی‌ها و برخی کشور‌های منطقه با چنان پاسخ کوبنده‌ای از جانب ایران مواجه شد که دشمن به این نتیجه رسید جمهوری اسلامی به مرز بازدارندگی رسیده است که آن‌ها توان انجام هیچ اقدامی علیه ایران اسلامی را ندارند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر معادله‌ای تعریف شده که اگر دشمن رعایت نکند حتما ضربه سنگینی خواهد خورد، زیرا سربازان، فرزندان و همرزمان حاح قاسم با الهام از ایثارگری‌های فرمانده خود در برابر هرگونه توطئه ایستاده‌اند و دنیا این موضوع را به خوبی درک کرده است.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *