امضای صورتجلسه همکاری‌های مشترک ایران و قطر

۲۲ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۱:۰۱
کد خبر: ۸۰۷۴۲۹
دسته بندی‌: اقتصاد ، عمومی
مراسم صورتجلسه اسناد همکاری‌های مشترک ایران و قطر در ۶ محور طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی کشورمان و وزیر حمل و نقل و ارتباطات قطر در جزیره کیش امضا شد.

- طبق اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، صورتجلسه اسناد همکاری‌های مشترک ایران و قطر در ۶ محور طی مراسمی با حضور رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی کشورمان و جاسم بن سیف السلیطی، وزیر حمل و نقل و ارتباطات قطر در جزیره کیش امضا شد.

رستم قاسمی در این مراسم با تشکر از تلاش‌های وزیر حمل و نقل و ارتباطات قطر در این سفر فشرده که نشانه تمایل هر دو کشور برای توسعه همکاری‌ها بود، گفت: ایران و قطر در شرایط مختلفی همواره در کنار هم بوده‌اند.

وی افزود: جام جهانی فوتبال قطر در پیش است و قطر از آنجایی که مساحت بالایی ندارد، اما با شهامت این رویداد بزرگ را مدیریت کرده است.

قاسمی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران همکاری‌های لازم را با قطر در جام جهانی خواهد داشت، افزود: چهارده توافق‌نامه در سفر رئیس جمهور کشورمان به قطر امضا و امروز در جلساتی متعدد توافقات مهمی ثبت شد که محور اصلی آن در بخش هوایی است.

همچنین بر اساس این گزارش، جاسم بن سیف السلیطی در دومین روز از سفر به کیش با هیئت همراه و با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و سعید محمد دبیر شورایعالی مناطق آزاد، از پایانه جدید مسافربری فرودگاه بین المللی کیش و روند تکمیل آن بازدید کردند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *