برگزاری مسابقات بوکس قهرمانی آسیا در آبان‌ماه/ چین، میزبان مسابقات گرنداِسلم

15:28 - 21 فروردين 1401
کد خبر: ۸۰۷۲۳۵
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
مسابقات قهرمانی آسیا بزرگسالان که قرار بود در خردادماه برگزار شود به دلیل نزدیکی به تاریخ بازی‌های آسیایی، آبان‌ماه انجام شود؛ چین نیز میزبانی رقابت‌های گرنداِسلم را بدست آورد.

- به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس، دومین جلسه کنفدراسیون بوکس آسیا پس از برگزاری انتخابات این کنفدراسیون با حضور "پیچای چانهاواجیرا" رییس، "علی سَلامِه" دبیرکل و اعضای هیات رییسه روز گذشته (شنبه  ۲۰ فروردین‌ماه) در "پوکت" تایلند برگزار شد.

در جلسه روز گذشته رئیس کنفدراسیون آسیا اعلام کرد سازمان مرکزی این کنفدراسیون از "امارات" به "بانکوک" تایلند منتقل خواهد شد.

"پیچای چانهاواجیرا" رئیس، "عزیز کوژامبِتوف" نائب رئیس کنفدراسیون و "علی تکلیف" از عراق و "راشا محمدالخمیس" از عربستان دو عضو هیات رئیسه نیز به عنوان اعضای شورای کنفدراسیون انتخاب شدند که در مواقع ضروری می‌توانند به صورت فوری تصمیم گیری کنند.

همچنین تصویب شد مسابقات قهرمانی آسیا بزرگسالان که قرار بود در خردادماه سال‌جاری برگزار شود به دلیل نزدیکی به تاریخ بازی‌های آسیایی، آبان‌ماه انجام شود، اما هنوز میزبان این رویدادمشخص نیست.

کشور چین نیز میزبانی رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان گرنداِسلم را بدست آورد که تاریخ برگزاری این رویداد نیز آذرماه خواهد بود.

همچنین بابک بردبار داور سه ستاره بوکس کشورمان نیز با رایزنی‌های صورت گرفته توسط فدراسیون بوکس ایران جزء این نفرات قرار گرفته است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *