به زودی مراسم افطار اهالی فرهنگ و هنر با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود

23:15 - 20 فروردين 1401
کد خبر: ۸۰۷۰۹۴
روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد، به زودی زمان دیگری برای دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رییس جمهور در ماه مبارک رمضان اعلام خواهد شد.

- طبق اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی لغو دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رییس جمهور در ماه مبارک رمضان، با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد، این دیدار به دلیل آلودگی بی سابقه هوای تهران و هشدار عدم تردد غیر ضرور برای گروههای مختلف سنی، لغو گردیده و به زودی زمان دیگری برای این دیدار اعلام خواهد شد. 

در این اطلاعیه آمده است:

"وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مدتی قبل، از ریاست محترم جمهوری درخواست کرد تا با جمعی از مفاخر هنری و پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر در ماه مبارک رمضان نشستی برگزار کنند که مورد موافقت ایشان قرار گرفت و تاریخ جمعه نوزدهم فروردین (ششم ماه مبارک رمضان) به عنوان تاریخ برگزاری این دیدار لحاظ شد.

در پی انجام دعوت از اهالی فرهنگ و هنر و با توجه به استقبال قابل توجه اساتید و پیشکسوتان عرصه‌های مختلف خوشنویسی، کاریکاتور، گرافیک، نگارگری، سینما، تئاتر، عکاسی، موسیقی و نقاشی، فضای باز حیاط دولت به عنوان محل برگزاری در نظر گرفته شد.

در حالی که مقدمات برگزاری جلسه فراهم شده بود، لیکن با توجه به آلودگی بی سابقه هوای تهران در روز جمعه و هشدار‌های صادر شده مبنی بر عدم تردد غیر ضرور در سطح شهر، برای رعایت حال میهمانان به ویژه پیشکسوتان گرامی، ساعاتی پیش از برگزاری این دیدار، ضمن عذرخواهی از مدعوین گرامی، تصمیم به تعویق آن گرفته شد و انشالله در فرصت مناسب دیگری در ماه مبارک رمضان همراه با اهالی فرهنگ، ادب و هنر، میهمان ریاست محترم جمهور خواهیم بود. "ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *