توضیحات مدیر تیم ملی در خصوص برنامه و بازی‌های تدارکاتی

۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۳:۱۱
کد خبر: ۸۰۷۰۸۱
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت رایزنی در خصوص انجام بازی‌های تدارکاتی مورد نظر برای تیم ملی ادامه دارد، اما هنوز در این خصوص توافق نهایی صورت نگرفته است.

- طبق اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی در خصوص برنامه‌های آماده سازی تیم ملی گفت: فدراسیون فوتبال تلاش می‌کند با فراهم نمودن زمینه‌های لازم امکان برگزاری مسابقات تدارکاتی تیم ملی را فراهم کند. بر همین اساس با برخی از کشور‌ها و تیم‌های ملی مورد نظر مذاکراتی با همکاری امور بین الملل فدراسیون صورت گرفته و نتایجی هم به دست آمده، اما هنوز برگزاری هیچ مسابقه‌ای قطعی نشده است.

استیلی افزود: تلاش ما این است که از تمامی فرصت‌های موجود و فیفا دی‌های پیش روی تا پیش از آغاز جام جهانی به بهترین شکل استفاده کنیم و بر همین اساس با تایید و نظر سرمربی و کادر فنی تیم ملی حریفان مورد نظر تیم ملی انتخاب خواهند شد، اما هنوز هیچ کدام از حریفان و بازی‌های تدارکاتی در اردو‌های پیش روی قطعی نشده اند. مطرح شدن نام برخی از کشور‌ها و گمانه زنی در این خصوص کاملا طبیعی است، اما زمانی که برگزاری بازی‌های مورد نظر قطعی شود در این خصوص اطلاع رسانی از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال صورت می‌گیرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *