خوش خبر: حریف تدارکاتی تیم ملی هنوز قطعی نیست

۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴:۰۱
کد خبر: ۸۰۶۹۵۷
دسته بندی‌: ورزشی ، توپ و تور
سرپرست تیم ملی والیبال با بیان این‌که با کشور‌های متعددی برای بازی تدارکاتی تیم ملی مکاتبه کردیم، گفت: آرژانتین، کانادا و آلمان از جمله حریفان احتمالی تیم ملی است، اما هنوز حریف نهایی هنوز مشخص نیست.

- امیر خوش‌خبر در مراسم معرفی همراه اول به عنوان حامی والیبال ایران تا المپیک ۲۰۲۴، افزود: کار بسیاری سختی داریم و امیدواریم اصاحب رسانه به عنوان یاور، تیم ملی را همراهی و کمک کند. این راه سخت را باید با ترکیب متحول شده و کادر ایرانی پیش ببریم.

وی درخصوص بازی‌های تدارکاتی گفت: فعلا آرژانتین قول نصفه و نیمه داده و فرصت سه روزه برای نهایی کردن این بازی را خواسته است. احتمال بازی تدارکاتی در کانادا هم وجود دارد و احتمال یک بازی با آلمان در این کشور هم هست. اما هنوز هیچ حریفی نهایی نشده است.

خوش‌خیز تاکید کرد: تیم ملی والیبال آرژانتین یکی از گزینه‌های مناسب برای دیدار تدارکاتی است و اگر این موضع قطعی شود، قبل حضور در برزیل، با توجه به نزدیکی زمان مسابقات و در نظر گرفتن بحث جت‌لگ بازیکنان، به آرژانتین خواهیم رفت و به آمادگی لازم برای حضور در هفته اول لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ خواهیم رسید.

تیم ملی ایران در سال ۱۴۰۱ در چهار رویداد جام واگنر، لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲، والیبال قهرمانی مردان جهان و بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ شرکت می‌کند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *