گل‌محمدی: استقلالی‌ها زیاد حرف می‌زنند، زیاد هم گاف می‌دهند/ لک باید به رفتار خودش فکر کند

15:24 - 19 فروردين 1401
کد خبر: ۸۰۶۸۶۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال پرسپولس گفت: نمی‌دانم با آلودگی هوا چطور باید بازیکنان را تمرین بدهم، چون سلامتی بازیکنان بسیار مهم است

- یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل آلومینیوم اراک صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

*آلومینیوم با رحمتی تغیرات مثبتی داشته و تیم بهتری شده است. در جام حذفی نباید اشتباه کنیم و باید فرصت طلب باشیم و از فرصت‌ها استفاده کنیم و روی اهدافمان متمرکز باشیم.

*یک اشتباه ممکن است تیم را از جام حذفی کنار بگذارد. بازیکنان ما آمده هستند و امروز نمی‌دانم با آلودگی هوا چطور باید بازیکنان را تمرین بدهم، چون سلامتی بازیکنان بسیار مهم است و سلامتی هواداران هم مهم است.

*هر بازی در جام حذفی مثل فینال است و باید در این فینال برنده شویم تا جام را به دست آوریم. ما اگر در صدر جدول لیگ برتر هم بودیم جام حذفی برای ما مهم بود چون گرفتن هر دو جام برای ما مهم است. سه بازی پشت سر هم داریم و اگر برنده باشیم می‌توانیم یک جام به هواداران هدیه بدهیم.

*نمی‌دانم تصمیم چیست اما هوا مناسب بازی نیست. هر تصمیمی گرفته شود ما پیروی می‌کنیم.

*بحث عذرخواهی نیست بلکه شرایطی که لک داشت خوب نبوده است. دلیل اینکه او به تنهایی تمرین می‌کند این است که به رفتار خودش بیشتر فکر کند. این فرصتی برای او است تا بیشتر فکر کند. حضور او در روزهای آیننده بیشتر به ما کمک می‌کند.

*جلسه‌ای دیروز با بازیکنان داشتیم و تصمیم گرفتیم که از حواشی و مسائلی که باعث می‌شود تمرکز تیم به هم بخورد دوری کنیم. زیاد می‌توانم درباره این موضوع صحبت کنم. اصول حرفه‌ای اینست که مربی درباره مربی دیگری صحبت نکند. کار ما طاقت‌فرسا و اعصاب خردکن است. دغدغه‌های زیادی داریم و باید روی آنها تمرکز کنیم.

*از حرفه‌ای‌گری به دور است که درباره یک مربی صحبت کنم. حکم من نسبت به کاری که کردم زیاد است و از باشگاه خواستم اعتراض کند و باشگاه هم مسئول حقوقی و مدیر روابط عمومی دارد و آقای درویش هم به این مسائل می‌پردازد. تمرکز من روی مسائل فنی است. همین قدر بگویم استناد باشگاه استقلال نسبت به بندها اشتباه بود و اطلاعاتشان کامل نیست. زیاد حرف می‌زنند و زیاد گاف می‌دهند.

*وحید امیری را در اختیار نداریم و سیامک نعمتی هم تازه اضافه شده است. نتیجه بازی بستگی به تمرکز خودمان دارد. متاسفانه مشکلات داوری زیاد شد و در این بحث نگرانی وجود دارد و این مسائل باید حل شود. کمیته داوران با انتخاب‌های خوب می‌تواند مشکلات را کم کند. درصد زیادی از حواشی رخ داده به خاطر مشکلات داوری است. این نگرانی وجود دارد.

*در هفته قبل ۲۷ دقیقه بازی خوابید و داور با بازیکنان صحبت می‌کرد. داور باید حامی تیمی باشد که می‌خواهد فوتبال بازی کند نه اینکه برعکس باشد. یک سوم کل بازی خوابیده بود. تماشاگران چه لذتی از این بازی می‌برند؟ فقط جنگ اعصاب است. اتفاقات داربی هم به خاطر صحنه‌های داوری بود. صحنه‌های داوری را  بگذارید و چند داور منصف ببینند، اگر نگفتند قضاوت داربی یک طرفه بوده فوتبال را کنار می‌گذارم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *