پایان دوره تخصصی و پیشرفته مربیگری والیبال

۱۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۱:۲۹
کد خبر: ۸۰۶۶۲۹
دسته بندی‌: ورزشی ، توپ و تور
دوره بین‌المللی تخصصی و پیشرفته مربیگری والیبال که از 15 فروردین با تدریس ویتال هینن بلژیکی در هتل المپیک تهران آغاز شده بود، امشب به پایان رسید.

- به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این دوره به همت کمیته آموزش و پژوهش و با همکاری واحد بین‌الملل دپارتمان ارتباطات فدراسیون والیبال، در راستای ارتقای سطح دانش حرفه‌ای مربیان تراز اول کشور و انتقال تجربه مربیان بزرگ دنیا برگزار شد.

دوره بین‌المللی تخصصی و پیشرفته مربیگری والیبال به مدت سه روز به صورت تئوری و عملی در هتل المپیک تهران و سالن فدراسیون با حضور ویتال هاینن مربی پرافتخار بلژیکی پیگیری شد.

برنامه‌ریزی تمرینات برای آماده‌سازی تیم، دروس طراحی تمرین برای تیم‌های پیشرفته، مدیریت تیم در طول مسابقه و کاربردهای آنالیز برای مربیان از جمله محورهای این دوره در مرحله تئوری بود.

بیش از 250 مربی مرد و زن از استان‌های مختلف کشور در این دوره شرکت کردند که بزرگترین گردهمایی مربیان والیبال تاریخ ایران را شکل داد.

مراسم اختتامیه این دوره با حضور وحید مرادی مشاور عالی رئیس فدراسیون، میلاد تقوی دبیرکل، محمود افشاردوست کارشناس خبره هیات رئیسه و جواد مهرگان رئیس کمیته آموزش و پژوهش برگزار شد.

مهرگان در این مراسم، مطالعه را مهمترین نکته تاکید شده در این دوره دانست و گفت: مربیان والیبال ایران باید عادت به کسب دانش و اطلاعات داشته باشند تا به یک مربی متفکر تبدیل شوند.

تشکر رئیس کمیته آموزش از ویتال هاینن با کف زدن‌های متوالی مربیان شرکت کننده در این دوره همراه شد که نشان دهنده رضایت آنان از محتوای سمینار سه روز تهران بود.

در پایان این مراسم، هدیه‌ای به رسم یادبود از سوی وحید مرادی مشاور عالی رئیس فدراسیون والیبال به هاینن اهدا شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *