وزیر راه وشهرسازی: دولت مصمم به اجرای طرح بازآفرینی شهری در کلانشهر مشهد است

۱۲ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳:۴۰
کد خبر: ۸۰۵۶۳۵
دسته بندی‌: اقتصاد ، عمومی
وزیر راه و شهرسازی ابراز امیدواری کرد تا بتوان در زمینه بازآفرینی شهری در کلانشهر مشهد گام برداشت و تاکید کرد که وزارتخانه متبوعش حاضر است برای اجرای این طرح بودجه هزینه کند چرا که دولت مصمم به حل این مشکل است.
- طبق اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی در ادامه سفر خود به خراسان رضوی در نشستی با حضور شهردار مشهد و با موضوع تامین اراضی برای طرح بازآفرینی شهری در کلانشهر مشهد که پیش از ظهر امروز در محل اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی برگزار شد، حضور یافت.

رستم قاسمی در این نشست گفت: وزارت راه و شهرسازی هیچگونه انتفاعی از طرح بازآفرینی شهری نمی‌برد بلکه درعوض قول می‌دهیم که تا آنجا که امکان دارد از محل دیگر منابع روی این طرح هزینه کنیم تا ان شاءالله این مشکل در شهر مشهد حل شود.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در اجرای طرح بازآفرینی شهری و انتقال جمعیت در مشهد، بخشی از حدود ۶۰۰ هکتار زمین مربوطه آزادسازی می‌شود، افزود: هر مصوبه‌ای که در دولت لازم است، می‌توانیم پیش‌نویس آن را ظرف یکی، دو روز از دولت بگیریم چرا که نظر شخص آقای رئیس جمهور روی این مساله مساعد است.

وی ابراز امیدواری کرد که با همفکری و همسویی آستان قدس رضوی و نیز شهرداری مشهد، بتوان در زمینه بازآفرینی شهری در کلانشهر مشهد گام برداشت و بار دیگر تاکید کرد که وزارتخانه متبوعش حاضر است برای اجرای این طرح بودجه هزینه کند چرا که دولت مصمم به حل این مشکل است.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *