دیدار نوروزی وزیر فرهنگ با محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت

۱۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۴:۳۱
کد خبر: ۸۰۵۴۳۳
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه دیدار های نوروزی خود با اصحاب فرهنگ هنر و رسانه با حضور در منزل محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت کشورمان در جریان روند درمانی این هنرمند قرار گرفت و بر پیگیری صندوق اعتباری هنر تا بهبودی کامل وی تاکید کرد.
- طبق اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی عصر سه شنبه ۹ فروردین ماه در ادامه دیدار های نوروزی خود  با حضور در منزل محمد کاسبی هنرمند پیکسوت که چند ماهی در بستر بیماری بود طی سخنانی با آرزوی شفای کامل برای این هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون کشور، سلامتی و طول عمر با عزت را از خداوند برای وی مسئلت کرد.
 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه ضمن اعلام آمادگی این وزارتخانه برای هرگونه کمک و حمایت برای بهبودی کامل این هنرمند پیشکسوت کشورمان به مدیر عامل صندوق اعتباری هنر ماموریت داد تا در ادامه همکاری و همراهی های قبلی برای درمان این هنرمند همچنان تا سلامتی کامل تمام تلاش و همت خود را به کار گیرند.
 
همچنین در ادامه این دیدار بازیگر سریال صاحبدلان نیز ضمن قدردانی از حضور دکتر اسماعیلی گزارشی از روند درمانی و وضعیت جسمانی خود ارائه کرد.
 
محمد کاسبی همچنین در ادامه با اشاره به شرح حالی از نحوه ورود خود به حوزه سینما، تئاتر و تلویزیون، گفت: با عشق و علاقه وافری وارد این عرصه شدم و همچنان علاقه‌مندم تا زمانی که جان در بدن دارم ادامه دهنده این حرفه باشم.
 
بازیگر سریال خوش نشین ها با اشاره به اهدای چفیه رهبر معظم انقلاب اسلامی توسط نماینده ایشان و همچنین اهدای انگشتر نمادین شهید حاج قاسم سلیمانی توسط فرزند این سپهبد در دوران بستری در بیمارستان اظهار داشت: در زمان بستریم در بیمارستان این دو هدیه ارزشمند و گرانبها حالم را دگرگون ساخت و پس از دریافت این دو هدیه معنوی روحیه مضاعفی گرفتم.
 
سیدمجید پوراحمد مدیر عامل صندوق اعتباری هنر نیز که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را در این دیدار همراهی می کرد در بخش از این دیدار با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در روند درمانی محمد کاسبی گفت : ما بر اساس وظایف ذاتی همواره خود را خدمتگزار، حامی و همراه اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه می دانیم.
 
در ادامه این دیدار هدایایی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به پاس یادبود و هدیه نوروزی به استاد محمد کاسبی اهدا شد.
 
محمد کاسبی، فیلمنامه‌نویس، نمایشنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر باسابقه عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون به دلیل عارضه حاد قلبی ۲۶ دی‌ماه ۱۴۰۰ در بیمارستان عرفان سعادت‌آباد بستری شد.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *