آخرین خبر‌ها از وضعیت جوی و ترافیکی در نهم فروردین

۰۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲:۰۱
کد خبر: ۸۰۵۲۴۶
مشروح آخرین اخبار وضعیت جوی کشور و شرایط تردد جاده‌ای در این خبر آورده شده است.
- پلیس راهنمایی و رانندگی برای نوروز ۱۴۰۱ افزایش حجم سفر‌ها و تردد بین جاده‌ای را پیش بینی کرده و در این رابطه نیز طرح ویژه نوروزی را با حضور و استقرار بیش از ۷۰ هزار نیروی پلیس در جاده‌ها آغاز کرده است؛ مشروح آخرین اخبار وضعیت جوی کشور و شرایط تردد جاده‌ای در این خبر آورده می‌شود.
علت حادثه آتش سوزی لرستان در دست بررسی است
۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۱
سرهنگ سیاوش محبی سرپرست پلیس راهور ناجا گفت: امروز در استان لرستان در ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ که از خرم آباد به سمت نورآباد در حال حرکت بوده در جاده دوطرفه بدون جداکننده به علت تجاوز به چپ با یک دستگاه سواری پژو پارس به صورت رخ به رخ برخورد می‌کنند.
 
وی افزود: در این حادثه هر دو وسیله نقلیه دچار حریق شده و متاسفانه ۸ نفر از سرنشینان دو خودرو در آتش می‌سوزند و جانشان را از دست می‌دهند. کارشناسان ما درحال بررسی علت حریق و تشدید خسارات وارده بعد از برخورد اولیه هستند.
بیش از ۱۰۰ هزار خودروی حادثه ساز در نوروز ۱۴۰۱ اعمال قانون شدند
۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۵
سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در اجرای طرح برخورد با تخلفات حادثه ساز، ۱۰۲ هزار و ۴۱۵ دستگاه از خودرو‌هایی که مرتکب تخلفات حادثه ساز شدند، اعمال قانون کرده اند.
 
وی ادامه داد: در این مدت ۶۱ هزار و ۴۰۲ دستگاه خودرویی که مرتکب سرعت غیرمجاز شدند، اعمال قانون و ۲ هزار و ۱۵۰ خودرویی که مرتکب تخلف حادثه ساز شدند متوقف و به پارکینگ منتقل شده اند.
هموطنان زمان بازگشت خود را مدیریت کنند
۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۸

سرهنگ سیاوش محبی، سرپرست پلیس راهور ناجا گفت: حال حاضر ترافیک سنگینی در محور‌های شمالی کشور گزارش شده است.

وی ادامه داد: از هموطنان خواستاریم که در سفر‌های نوروزی حتما به تذکرات پلیس توجه کرده و زمان بازگشت خود را مدیریت کنند.

 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *