بابک: در شرایط فعلی دوست ندارم در مورد سینما حرفی بزنم

۰۸ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰:۰۱
کد خبر: ۸۰۵۰۵۸
بازیگر پیشکسوت سینما گفت: واقعیت امر یا پیشنهاد خوب نبود و یا اگر پیشنهادی بود دوست نداشتم در آن بازی کنم. شما یک آمار بگیرید می بینید که طی بیست سال اخیر تعداد بسیار محدودی در سینما بازی داشته‌اند. بازیگران این سالها خیلی تکراری شده‌اند.

رضا بابک بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی ، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه سینما گفت: در حال حاضر مشغول به پروژه خاصی نیستم، البته پیشنهاداتی وجود دارد اما فعلاً بازی ذر کار خاصی را قبول نکرده ام.

بازیگر فیلم «بنفشه افریقایی» درباره کم کار بودن خود در عرصه بازیگری تاکید کرد: در شرایط فعلی دوست ندارم در مورد سینما حرفی بزنم. واقعیت امر یا پیشنهاد خوب نبود و یا اگر پیشنهادی بود دوست نداشتم در آن بازی کنم. شما یک آمار بگیرید می بینید که طی بیست سال اخیر تعداد بسیار محدودی در سینما بازی داشته‌اند. بازیگران این سالها خیلی تکراری شده‌اند.

وی درباره حضور برخی عوامل برای انتخاب نقش‌ها در سینما افزود: طی سالهای اخیر مسئولین انتخاب بازیگر وارد سینما شده اند که خواسته و ناخواسته ما را کنار می گذاشتند. حتی من شاهد این بودم که کارگردان من را برای بازی می خواست اما به او می گفتند که یا مریضم و یا اصلاً در ایران نیستم در صورتی که اصلاً این طور نبود.

وی در همین راستا ادامه داد: در گذشته سه یا چهار نفر مسئول انتخاب بازیگر بودند اما الان این تعداد از صدها نفر هم گذشته است. اکثر این افراد گروه های خودشان را دارند و به همین دلیل به ما بازی نمی رسد.

بازیگر سریال «خانه ما» با اشاره به دلتنگی خود برای روزهای پرکاری در تلویزیون خاطرنشان کرد: اگر من فیلم خوبی را از دست داده باشم بدون شک ناراحت می شوم. به عنوان مثال بعد از چریکه تارا قرار بود باز هم در سینما ظاهر شوم اما به خاطر آرایشگاه زیبا نشد. واقعیت اینکه من در سینما ارتباط‌های لازم برای گرفتن نقش یا حضور در سینما را نداشتم و این کارها را بلد نبودم. ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *