رئیس پلیس پایتخت: هیچ نقطه امنی برای مجرمان، اراذل و اوباش و سارقان نخواهیم گذاشت

۰۶ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷:۰۱
کد خبر: ۸۰۴۹۵۲
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش شهروندان گرامی خط قرمز ما می باشد و اجازه نخواهیم داد کسی امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیندازد، گفت: هیچ نقطه امنی برای مجرمان، اراذل و اوباش و سارقان نخواهیم گذاشت.
-به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی " در دهمین جلسه قرارگاه نوروزی با اشاره به اینکه با توان و تلاشی مضاعف در تعطیلات نوروزی امنیت و آرامش شهروندان را تامین خواهیم کرد، بیان داشت: هیچ نقطه امنی برای مجرمان، اراذل و اوباش و سارقان در پایتخت نباید وجود داشته باشد.

وی با تاکید بر لزوم جمع آوری معتادان متجاهر، عنوان داشت: در ایام تعطیلات نوروزی با توجه به خالی بودن بسیاری از منازل، همچنانکه بار‌ها عنوان شده است کلیه اثاث کشی‌ها در این ایام می‌بایست با هماهنگی کلانتری محل انجام شود و افرادی که قصد اثاث کشی دارند باید فرم مربوطه را از کلانتری تحویل بگیرند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به برخورد با رانندگان پر خطر، بیان داشت: بطور جد با رانندگانی که تست الکل آن‌ها مثبت شود برخورد خواهد شد؛ چرا که اینگونه افراد با ندانم کاری و لاقیدی خود، سلامت خود و دیگران را به مخاطره می‌اندازند.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش شهروندان گرامی خط قرمز ما می‌باشد و اجازه نخواهیم داد کسی امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیندازد، گفت: در تعطیلات نوروزی با تلاشی مضاعف و با گشت‌های محسوس و نامحسوس تلاش خواهیم کرد که امنیت و آرامش شهروندان را تامین کنیم.

وی افزود: در طول ایام نوروز بیش از ۱۱۰ ایستگاه ایست و بازرسی در جای جای شهر داریم و بیش از چند هزار گشت خودرویی، موتوری و پیاده بطور ۲۴ ساعته فعال خواهند بود.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه شهر را برای مجرمان نا امن خواهیم کرد، عنوان داشت: در این ایام تمرکز ما در پلیس پایتخت بر کشف جرم و دستگیری مجرمان است و همه تلاش خود را بکار خواهیم بست.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه ما حافظ امنیت و آرامش مردم هستیم، خاطرنشان کرد: به طور حتم دعای خیر مردم بدرقه راه خدمتگزارانشان در انتظامی کل کشور خواهد بود.

وی افزود: ایجاد امنیت و آرامش شهروندان را وظیفه خود می‌دانیم و هرچه امکانات داریم را برای این مهم پای کار آورده ایم.

سردار رحیمی با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی بیان داشت: حتما باید تکریم شهروندی در دستور کار همه ماموران باشد و حتی با مجرمان نیز باید برابر قانون برخورد شود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *