فرمانده نیروی دریایی سپاه: امنیت پایدار خلیج فارس و تنگه هرمز خط قرمز ماست

۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷:۴۹
کد خبر: ۸۰۴۱۵۷
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
سردار علیرضا تنگسیری تاکید کرد: برای برقراری ثبات امنیت در جغرافیای خلیج فارس و تنگه هرمز با هیچ کس تسامح نمی‌کنیم.
- بنا بر اعلام سپاه نیوز؛ سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه، در جمع برخی مسؤولین و فرماندهان مناطق و پایگاه‌های مستقل نیرو دریایی سپاه با تبریک سالروز میلاد با سعادت امام زمان حضرت بقیة الله الأعظم (عج) و شکر توفیق پاسداری، گفت: رزمنده جهادی و انقلابی در هر زمان و مکان موظف است و تکلیف دارد تا آخرین نفس برای دفاع همه جانبه از منافع و منابع نظام مقدس جمهوری اسلامی مجاهدت نماید. همیشه با هوشیاری و بیداری کامل، تحرکات دشمنش را رصد کند.

وی ادامه داد:دفاع ما یک دفاع هجومی است و برای دفاع، اگر حرکت تهدیدآمیزی از دشمنان انقلاب سربزند، مبدأ آن تهدید را نابود کنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: دشمنان همیشه به دنبال فتنه انگیزی و ضربه زدن هستند و ما بدون اینکه گرفتار غرور و غفلت شویم، باید همواره آمادگی و توان رزمی خود را بالا ببریم تا از حریم حرم جمهوری اسلامی با صلابت حفاظت و صیانت کنیم.

سردار تنگسیری افزود:ما با امام و شهدا پیمان بسته ایم تا آخرین نفس پای علم اسلام و دین خدا می‌مانیم و در کنار ملت عزیزمان در مسیر گام دوم انقلاب مصمم‌تر از همیشه برای تحقق تمدن نوین اسلامی و آماده سازی برای طلوع خورشید ولایت عظمی حضرت بقیة الله (ارواحنا فداه) در مسیر ولایت بمانیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه ادامه داد: همه رزمندگان و فرماندهان در نیروی دریایی سپاه از ستاد فرماندهی گرفته تا آخرین رده عملیاتی، صحنه رویارویی را خوب ارزیابی کنند، با چشمان بیدار تحرکات دشمن را رصد و لحظه‌ای از عداوت دشمن غافل نشوند.

وی یادآور شد: بحمدلله با توکل بر خدا بعد از هشتمین مرحله الحاق تجهیزات تخصصی زیرسطحی، شناور‌های تندرو و تجهیزات پهپادی سطح اشراف هوشمند بر خلیج فارس، تنگه هرمز و شمال اقیانوس هند ارتقا و ارتفاع پیدا کرده و دشمن غدار لحظه‌ای خواب راحت نخواهد داشت.

در پایان، دریادار تنگسیری با تأکید بر حفظ امنیت پایدار در پهنای خلیج فارس و تنگه هرمز تاکید و اظهار داشت: همیشه اعلام کردیم تأمین امنیت خلیج فارس بر عهده کشور‌های منطقه است و بیگانگان باید زودتر این منطقه را ترک کنند، وجود وحدت بین کشور‌های اسلامی منطقه، نشان دهنده ثبات امنیت پایدار است که خط قرمز ما است و برای برقراری ثبات امنیت در جغرافیای خلیج فارس و تنگه هرمز با هیچ کس تسامح نمی‌کنیم و اگر کسی بخواهد نقشه شومی یا فتنه‌ای برای خدشه به امنیت کشورمان طراحی کند تار و پود آن نقشه شوم را از هم گسسته و متلاشی می‌کنیم.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha