واکنش گروه‌های مقاومت به حمله موشکی سپاه پاسداران به مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‎ها

۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷:۵۶
کد خبر: ۸۰۲۹۸۲
گروه‌های مختلف مقاومت به حمله موشکی سپاه پاسداران به مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‎ها واکنش نشان دادند.

– حمله موشکی سپاه پاسداران به مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‎ها با واکنش گروه‎های مقاومت در منطقه همراه شده است.

گردان‌های حزب الله عراق، در بیانیه‌ای بر ضرورت اخراج پایگاه‌های نظامی و مقر‌های اطلاعاتی خارجی از عراق تاکید کرد.

کمیته‌های مقاومت فلسطین، نیز در بیانیه‎ای تاکید کرد که پاسخ قدرتمند ایران در چارچوب اجرای وعده‌های سپاه پاسداران مبنی بر اینکه جنایات رژیم صهیونیستی را بدون پاسخ نمی‌گذارد، اجرا شده است.

جنبش المجاهدین فلسطین نیز ضمن تبریک به خاطر اجرای این عملیات، اعلام کرد که این عملیات منحصر به فرد منافع و امنیت صهیونیست‌ها در منطقه را هدف گرفت.

«ماهر مزهر»، عضو کمیته مرکزی جبهه مردمی برای آزادی فلسطین، می‌گوید «عملیات اربیل قواعد جدیدی را برای درگیری تعیین می‌کند؛ عملیات اربیل پیامد‌های خود را دارد و موضوع تنها به ایران مربوط نمی‌شود، بلکه به کل محور مقاومت مربوط می‌شود؛ این عملیات حامل پیام روشنی برای اشغالگران داشت.»

در همین حال «یوسف الحساینه»، عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی، تاکید کرد که چشم‌های افرادی که به عادی‌ سازی روابط روی آورده‌اند، هرگز نخواهد خوابید.

جبهه مردمی آزادی فلسطین نیز در بیانیه‌ای پاسخ ایران به یک هدف اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در منطقه را تبریک گفت.

این بیانیه، پاسخ سپاه پاسداران را در چارچوب تقویت فرهنگ مقاومت و محور آن دانسته و تأیید می‌کند که پیام موشکی ایران موید این است که مقاومت دست بالا را دارد.

جبهه مردمی آزادی فلسطین، تاکید کرد «جمهوری اسلامی ثابت کرده است که در لحظه مناسب، قادر به اجرای حمله‎ای دردناک و بازدارندگی و در دست گرفتن ابتکار عمل برای حمله است.»ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *