مشکلی در تأمین مرغ بازار شب عید وجود ندارد

8:00 - 22 اسفند 1400
کد خبر: ۸۰۲۵۸۳
دسته بندی: اقتصاد ، صمت و کشاورزی
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: برای تأمین مرغ بازار شب عید مشکلی وجود ندارد و جوجه ریزی به اندازه صورت گرفته که نیاز بازار را به طور کامل تأمین می‌کند همچنین مرغ با قیمت مصوب عرضه می‌شود.
حبیب اسدالله نژاد در گفت‌وگو با میزان، در خصوص وضعیت عرضه و قیمت مصوب مرغ در آستانه بازارعید، گفت: در حال حاضر میزان تولید مرغ نیاز بازار را تأمین می‌کند و مشکلی در بحث تأمین مرغ وجود ندارد در تهران و بسیاری از استان‌ها قیمت مرغ از قیمت مصوب پایین‌تر است.
 
وی افزود: در حال حاضر قیمت مصوب مرغ کاهش پیدا کرده و این در صورتی است که قیمت تمام شده مرغ برای واحد‌های مرغداری افزایش پیدا کرده بنابراین مرغداران بسیاری از حاشیه سود خارج شده و زیان می‌کنند.

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی در خصوص تأمین نهاده‌های دامی، بیان کرد: تأمین نهاده‌های دامی به کندی صورت می‌گیرد به همین دلیل بسیاری از واحد‌های مرغداری به دلیل کمبود عرضه نهاده در سامانه بازارگاه نمی‌توانند خرید کنند یا اینکه خرید نهاده را انجام داده اند، ولی هنوز نهاده دریافت نکرده‌اند.

اسدالله نژاد خاطر نشان کرد: در بحث تأمین نهاده در سامانه بازارگاه مشکلاتی وجود دارد که مورد اعتراض واحد‌های مرغداری است.

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی اظهار کرد: برای تمرین مرغ بازار شب عید مشکلی وجود ندارد و جوجه ریزی به اندازه صورت گرفته که نیاز بازار را به طور کامل تأمین می‌کند همچنین مرغ با قیمت مصوب عرضه می‌شود.
 

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *