تهران میزبان والیبال باشگاه‌های مردان آسیا شد

۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳:۵۱
کد خبر: ۸۰۱۴۵۳
دسته بندی‌: ورزشی ، توپ و تور
با انصراف باشگاه شهرداری ارومیه از میزبانی رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا، این مسابقات در سالن فدراسیون در تهران برگزار خواهد شد.

- بر اساس گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از ۲۵ اردیبهشت تا یکم خردادماه سال ۱۴۰۱ با حضور ۱۱ تیم از ۱۰ کشور قاره کهن برگزار خواهد شد.

پیش از این قرار بود این رقابت‌ها به میزبانی شهرداری ارومیه برگزار شود که با توجه به محرومیت‌های مالی این باشگاه ازسوی فدراسیون جهانی والیبال و با وجود دادن چندین مهلت و فرصت فدراسیون والیبال به شهرداری ارومیه، این باشگاه نتوانست رضایت شاکیان خود از FIVB را جلب نماید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی و مسئولین باشگاه شهرداری ارومیه با وجود تلاش‌های و مذاکرات فراوان اعلام کردند که نمی‌توانند این مشکلات را برطرف کنند و از حضور و میزبانی رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا انصراف دادند. این در حالی بود که مسئولین فدراسیون والیبال در نظر داشتند آذرباتری را به عنوان میزبان این رقابت‌ها اعلام کنند که مسئولین این تیم هم اعلام کردند نمی‌توانند میزبانی این رقابت‌ها را بر عهده گیرند.

بر این اساس و با توجه به ترافیک رویداد‌های بین‌المللی والیبال ایران در سال آینده، فدراسیون والیبال تصمیم گرفت که رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا ۲۰۲۲ را در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار کند و تهران را به عنوان شهر میزبان این رقابت‌ها به کنفدراسیون والیبال آسیا معرفی کرد.

بدین ترتیب علاوه بر قهرمان لیگ برتر والیبال سال ۱۴۰۰ ایران، یک تیم دیگر از ایران به‌عنوان میزبان این رقابت‌ها در مسابقات باشگاه‌های مردان آسیا حضور خواهد یافت که فدراسیون والیبال در روز‌های آینده پس از پایان لیگ برتر ۱۴۰۰ در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *