آموزش کارآفرینان پیش از شروع کسب‌وکار لازم است

9:00 - 02 ارديبهشت 1401
کد خبر: ۸۰۱۱۷۵
دسته بندی: اقتصاد ، اقتصاد ایران
رئیس کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران، گفت: لازم است روش‌های کسب‌وکار را به جامعه هدف آموزش بدهیم تا کارآفرینان با شروع فعالیت در یک حوزه شغلی و مواجهه با ابهامات؛ درآغاز کار به‌عنوان یک کسب‌وکار ضعیف یا شکست‌خورده تلقی نشوند.
خاطره استاد رضایی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص تمهیدات و راهکارهای بخش تعاون برای حل مشکلات بازار رسانی و عرضه محصولات کارآفرینان به بازار، گفت: در بخش تعاون برای شناسایی میزان تولیدات و محصولات اعم از کالا خدمات و دانش فنی کارآفرینان و عرضه این محصولات به بازار تلاش می‌کنیم.

به گفتهٔ وی قبل از با تولید محصول و بازار رسانی در ابتدا و شروع فعالیت لازم است روش‌های کسب‌وکار را به جامعه هدف آموزش بدهیم تا کارآفرینان با شروع فعالیت در یک حوزه شغلی و مواجهه با ابهامات؛ درآغاز کار به‌عنوان یک کسب‌وکار ضعیف یا شکست‌خورده تلقی نشوند.
 
رئیس کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران برای کمک به عرضه محصولات کارآفرینان در مرحله اول شناسایی و غربالگری واحدهای فعال تولیدی را انجام می‌دهیم تا در مرحله بعد محصولات دانش فنی و خدمات با قابلیت توسعه آنان را بشناسیم و بتوانیم برای بازار رسانی این محصولات اقدام کنیم.

این بانوی کارآفرین در پایان با بیان اینکه ازطرفی با ایجاد فضای نرم افزاری یا به عبارت گره‌زدن سیستم به صنایع خلاق برای اینکه کسب و کار‌ها و کارآفرینان بتوانند پایدار و مولد بمانند و بازاریابی و شناخت بازار هدف را داشته باشند و در نهایت قابلیت رقابت پذیری و جذب سرمایه را پیدا کنند تلاش می‌کنیم.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *