الوند: خوش‌شانس بودم که نقش اول فیلم «رضا میرکریمی» را بازی کردم

۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۶:۳۴
کد خبر: ۸۰۰۷۴۸
بازیگر فیلم «نگهبان شب» گفت: این فیلم یک همکاری درخشان برای من بود، به واقع خوش شانس بودم که توانستم با رضا میرکریمی کار کنم، باور کنید که حتی آرزوی اینکه یک روز به عنوان نقش اول در فیلم «رضا میرکریمی» بازی می‌کنم هم به دهنم نرسیده بود.

تورج الوند در گفت‌وگو با میزان پیرامون حضورش در فیلم سینمایی «نگهبان شب» گفت: این فیلم یک همکاری درخشان برای من بود، به واقع خوش شانس بودم که توانستم با رضا میرکریمی کار کنم، باور کنید که حتی آرزوی اینکه یک روز به عنوان نقش اول در فیلم «رضا میرکریمی» بازی می‌کنم هم به دهنم نرسیده بود.  

وی در همین راستا ادامه داد: خدا طی این همکاری و حضورم در نگهبان شب لطفی به من کرد که هیچوقت فکرش را نمی‌کردم، بی نهایت خوشحالم از اینکه توانستم در این پروژه باشم و از رضا میرکریمی برای این اعتماد تشکر می‌کنم.

بازیگر فیلم «نگهبان شب» پیرامون پیوستن خود به این پروژه اضافه کرد: استرس حضور در فیلم سینمایی «نگهبان شب» حتی ۱۰ روز بعد از فیلمبرداری هم با من بود، زیرا می‌دانستم که اگر در جایی خوب نباشم کارگردان به راحتی من را عوض می‌کند. کما اینکه این اتفاق هم پیشتر افتاده بود و چند تن از بازیگران در حین فیلمبرداری عوض شده بودند.  

وی در همین رابطه تاکید کرد: عدم اطمینان از اینکه تو به عنوان بازیگر در این پروژه قطعی خواهی بود یا نه همواره برایم سخت بود و همیشه ترس کنار گذاشته شدن را داشتم، اما در نهایت خوش شانس بودم و تا انتها کنار پروژه بودم.  

الوند درباره رسیدن به لهجه در این فیلم تاکید کرد: در ابتدا قرار بود این کاراکتر لهجه مشهدی داشته باشد و من هم سه هفته روی این لهجه کار کردم، اما بنابر این شد که لهجه کرمانی انتخاب شود و من هجده روز برای یاد گرفتن این لهجه بیشتر وقت نداشتم.  

این بازیگر سینما درباره ادامه فعالیت خود در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: توکل من همیشه به خدا بوده است، تا اینجای کار هر چه آمده ام به لطف خدا بوده و در ادامه هم هر چه صلاح باشد را پیش پایم قرار می‌دهد. من هم از هر اتفاقی که بیفتد استقبال می‌کنم، من ترسیم ویژه‌ای از مسیر بازیگری ندارم و منتظرم تا ببینم این مسیر چه چیزی را برایم چیده است.  


برچسب ها: اخبار سینما

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *