بنا: از مسابقات جام تختی راضی هستم

۱۰ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱:۵۵
کد خبر: ۷۹۹۹۳۴
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: مرحله‌ی اول اردوی ما برای مسابقات سال ۲۰۲۲ از ۱۵ اسفندماه آغاز می‌شود.

- محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی اظهارداشت: مسابقات جام تختی که همه ساله به نام یک کشتی گیر بزرگ برگزار می‌شود امسال به عنوان مرحله آخر انتخابی تیم ملی که قرار بود در ایران انجام شود از سطح خوبی برخوردار بود.

وی افزود: همه داشته‌های ما به جز ۷ مدال آوری که در ۶ وزن از این مسابقات معاف بودند، در این رقابت‌ها حاضر بودند و هر مسابقه‌ای هیجان خودش را داشت و من و تمام کسانی که در سالن حضور داشتند واقعا از مسابقات راضی بودند.

بنا درخصوص کشتی گیرانی که به اردو دعوت خواهند شد گفت: طبیعتا نفرات اول و دوم جام تختی در اردو حضور خواهند داشت و برخی نفرات سوم هم به اردو دعوت می‌شوند.

وی ادامه داد: در نهایت ۳۸ نفر شامل جمع این نفرات با ۷ نفری که معاف بودند، به اردو دعوت می‌شوند به دلیل اینکه نفرات باید رند باشند و دو به دو مقابل هم قرار بگیرند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درخصوص زمان برگزاری اردو‌ها گفت: برای مسابقات آسیایی مغوستان که اواخر فروردین ماه برگزار می‌شود ۳ مرحله اردو خواهیم داشت و اولین مرحله اردوی ما از روز ۱۵ اسفند ماه برگزار خواهد شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *