برخورد شدید تویوتا کرولا با گاردریل‌

۰۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱:۰۱
کد خبر: ۷۹۸۷۰۵
مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد شدید تویوتا کرولا با گاردریل‌های مسیر رسالت – کرمان به دلیل سرعت زیاد و عدم توجه به جلو در ساعت ۵:۳۰ بامداد بدون و مصدوم خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ علی اصغر شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ به نقل از رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: در ساعت ۰۵:۳۰ در محدوده رسالت – کرمان یک دستگاه سواری تویوتا کرولا پس از برخورد شدید با گاردریل‌های محدوده و ترکیدن لاستیک متوقف می‌گردد.

وی گفت: با حضور کارشناسان پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه، مشخص شد علت این برخورد سرعت زیاد و عدم توجه به جلو از سوی راننده تویوتا کرولا بوده است.
 
بیشتر بخوانید:

سرهنگ شریفی گفت: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید و خودرو با حضور عوامل امدادی و جرثقیل راهور از زیر گاردیل‌ها به محل ایمن منتقل گردید.

وی از رانندگان خواست، از سرعت و سبقت در معابر خلوت پرهیز کرده و همواره در حین رانندگی تمام توجه خود را به رانندگی و جلو اختصاص داده و از انجام هرگونه کاری که حواس آن‌ها را از رانندگی پرت کند جدا خودداری نمایند.
 

برچسب ها: پلیس راهور تصادف

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *