رانندگان مراقب سرعت و خلوتی معابر باشند

۰۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳:۰۲
کد خبر: ۷۹۸۶۶۳
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه شوند.
- سرهنگ علی اصغر شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در صبحگاه پنج شنبه پنجم اسفند ماه ۱۴۰۰ صورت پذیرفت، شاهد خلوتی در سطح معابر شهر تهران بودیم.

از ابتدای صبح امروز شنبه پنج ترافیکی خاصی در معابر شهر تهران مشاهده نگردید و تردد خودرو‌ها به سهولت انجام و ترافیک روانی را شاهد هستیم.
 
بیشتر بخوانید:

پلیس بار‌ها هشدار داده که ممکن است با دیدن خلوتی معابر و بزرگراه‌های شهر تهران برخی رانندگان فکر سرعت و سبقت را در این معابر به ذهن خطور دهند و از خلوتی سطح شهر جهت زودتر رسیدن استفاده کنند و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی را داشته باشند که به این دسته از رانندگان توصیه میگردد فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت‌های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین می‌باشند پس با رعایت قانون، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبجگاهی شهر تهران تردد نمایید.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *