هیات قضایی از کلانتری‌های شهر اردبیل بازدید کرد

۰۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶:۳۳
کد خبر: ۷۹۸۱۰۷
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
اعضای هیئت نظارت بر حسن اجرای قانون احترام به آزادی‌های مشروع و حفظ حقوق شهروندی به همراه رئیس دادگاه کیفری یک استان اردبیل و دادستان نظامی استان از کلانتری‌های شهر اردبیل بازدید کردند.
- امیر اصلان حسینیان رئیس دادگاه کیفری یک استان اردبیل با همراهی جعفر خوشه چین ملکی دادستان نظامی استان و ابراهیم موقر مستشار دادگاه تجدیدنظر استان (اعضای هیئت نظارت بر حسن اجرای قانون احترام به آزادی‌های مشروع و حفظ حقوق شهروندی) و سرهنگ منیر فرمانده انتظامی شهرستان مرکز استان از تعداد دیگری از کلانتری‌های شهر اردبیل بازدید کردند.
 
در تداوم اجرای ماموریت محوله از جانب رئیس کل دادگستری استان، اعضای هیئت مذکور از کلانتری‌های ۱۶ سبلان، ۱۷ وحدت، ۱۳ رسالت و ۱۱ بهشت فاطمه بازدید کردند.
 
رویت تعداد پرونده‌های موجود از نظر جاری و مختومه بودن، بررسی روند اقدامات، نحوه اجرای دستورات قضایی، بررسی نحوه جانمایی و وضعیت تحت نظرگاه‌ها، بررسی فراوانی جرم‌های واقع شده در حوزه استحفاظی کلانتری‌ها و نحوه استفاده از بستر الکترونیک در مکاتبات اداری مرتبط با پرونده‌ها از دیگر اقدامات انجام شده در این بازدید ۳ ساعته شبانه بود.
 
رئیس دادگاه کیفری استان در حاشیه این بازدید شبانه، ضمن تقدیر ویژه از زحمات تمامی مسئولین و کادر کلانتری‌های مورد بازرسی گفت: همبستگی و همکاری دوجانبه بین مسئولین قضایی و ضابطین قضایی و حمایت همه جانبه قانونی از آنها، بهترین شیوه نشان دادن اتحاد برای خدمت رسانی صادقانه به مردم شریف استان است تا ضابطین محترم با قوت قلب نسبت به اجرای احکام قضایی صادره احتمام ورزیده و هیچ گونه نگرانی و دغدغه از بابت حمایت و پشتوانه قضایی قانونی نداشته باشند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *