دیدار امام جمعه اهل سنت زاهدان با امیرعبداللهیان

22:02 - 27 بهمن 1400
کد خبر: ۷۹۷۰۸۱
دسته بندی: سیاست
مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

- در دیدار مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان با امیرعبداللهیان در محل وزارت امورخارجه، وزیر خارجه کشورمان ضمن تاکید بر رویکرد دولت مردمی و تحول گرای سیزدهم در حمایت قاطع و همه جانبه از حقوق تمامی اتباع ایرانی در خارج از کشور، از برنامه‌های جامع وزارت امور خارجه در استیفای حقوق ایرانیان خارج از کشور خبر داد.

وزیر خارجه کشورمان در این دیدار، با تشریح آخرین وضعیت مذاکرات وین، بر عزم دستگاه سیاست خارجی در صیانت از حقوق ملت ایران تاکید کرد.

امیرعبداللهیان همچنین با اشاره به وضعیت منطقه و جهان اسلام، حرکت در جهت تحکیم وحدت در بین کشور‌های اسلامی و امت اسلام را جزو اصول اساسی سیاست خارجی خواند و به تاکید بر ضرورت بسیج همه ظرفیت‌ها در تحکیم فضای همدلی پرداخت.

دیدار امام جمعه اهل سنت زاهدان با امیرعبداللهیان

مولوی عبدالحمید نیز در این دیدار، عشق به میهن اسلامی را وجه مشترک بین تمامی ایرانیان در داخل و خارج از کشور خواند و با اشاره به خباثت‌های رژیم صهیونیستی در منطقه جهت ایجاد فضای اسلام گریزی و ایران هراسی، اولویت بخشی به سیاست همسایگی در دولت مردمی و تحول گرای سیزدهم را اقدامی هوشمندانه دانست.

امام جمعه اهل سنت زاهدان در پایان با آرزوی موفقیت مذاکره کنندگان کشورمان در وین، سرافرازی ملت ایران و امت اسلامی را از خداوند متعال مسالت نمود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *