نماینده ادوار مجلس: بسیاری از شرکت‌های دانش‌بنیان تجاری‌سازی شده‌اند

7:02 - 30 بهمن 1400
کد خبر: ۷۹۶۹۹۹
نماینده ادوار مجلس با اشاره به رشد و گسترش شرکت‌های دانش بنیان در کشور گفت: هم اکنون بسیاری از شرکت‌های دانش بنیان تجاری‌سازی شده‌اند و در عرصه تولید بومی نقش غیر قابل انکاری دارند.
حجت الاسلام والمسلمین احمدسالک کاشانی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به دستاورد‌های نظام مقدرس جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف علمی در چهل و سه سالگی انقلاب بیان کرد: هم اینک در بسیاری از حوزه‌های صنعتی، کشاورزی نظامی و هوا فضا پیشرفت‌های زیادی حاصل شده و متخصصان این حوزه‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن در سطح جهانی دارند. 

وی با اشاره به رشد و گسترش شرکت‌های دانش بنیان در کشور افزود: هم اکنون بسیاری از شرکت‌های دانش بنیان تجاری‌سازی شده‌اند و در عرصه تولید بومی نقش غیر قابل انکاری دارند.
 
نماینده ادوار مجلس با ییان اینکه دانشجویان زیادی در شته‌های مختلف علمی در کشور در حال تحصیل بوده و هستند، تصریح کرد: تربیت نیروی انسانی ماهر  در سایر رشته‌های علمی و تخصصی نیز به برکت استقرار نظام جمهوری اسلامی محقق شده است.
 
سالک کاشانی با تاکید بر اینکه کشورمان امروز در قله‌های بلند علم و دانش قرار گرفته است، عنوان کرد: با وجود اینکه اشتباهات برخی مدیران به برخی خودتحریمی‌ها دامن زده است اما امیدواریم موارد خودتحریمی‌ها با تلاش‌های دولت سیزدهم برطرف شود. 

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه به قله‌های رفیع حوزه‌های علمی در سطح جهانی رسیدیم، گفت: هرچند تلاش‌های زیادی صورت گرفته است اما در چهل ساله دوم انقلاب باید تلاش‌های بیشتری صورت بگیرد تا تمام اهداف و آرمان‌های بلند نظام و انقلاب اسلامی محقق شوند. 
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *