رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از واحد‌های ثبتی تهران بازدید کرد

14:24 - 25 بهمن 1400
کد خبر: ۷۹۶۵۷۴
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در بازدید سرزده از واحد‌های ثبتی زیبادشت، شهرآرا، سعادت آباد و اداره چهارم و پنجم اجرا در تهران عملکرد این واحد‌ها را مطلوب ارزیابی کرد.

_ حسن بابایی در راستای سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان مبنی بر ارزیابی عملکرد واحد‌های ثبتی به صورت سرزده در ادارات ثبت زیبادشت، شهرآرا، سعادت آباد و ادارات اجرای چهارم و پنجم در تهران حضور یافت.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تاکید بر حذف گردش فیزیکی پرونده‌های ثبتی، ضمن حضور در بایگانی واحد‌های ثبتی و نظارت بر آرشیو الکترونیکی اوراق، عملکرد این واحد‌ها را در داده آمایی و آرشیو الکترونیکی اوراق رضایت بخش خواند.

وی در ادامه پس از بازدید از بخش‌های مختلف و ارزیابی روند موجود در حوزه‌های کاداستر و اجرای اسناد رسمی و دیگر حوزه‌ها به طور مستقیم در جریان امور قرار گرفت و نکاتی را یادآور شد.

بابایی همچنین زمانی را به پاسخگویی درخواست‌های مراجعان پرداخته و دستورات لازم را جهت رسیدگی به خواسته‌های آنان صادر کرد.

معاون رئیس قوه قضاییه در گفت‌وگو با کارکنان ضمن قدردانی از عملکرد مطلوب این واحد‌های ثبتی گفت: همواره معیشت و رفاه کارکنان و تکریم ارباب رجوع در اولویت این سازمان قرار دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *