تشریح وضعیت ترافیکی ۱۹ بهمن پایتخت

۱۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶:۰۱
کد خبر: ۷۹۵۱۰۳
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: ترافیک سنگین صبحگاهی را در اکثر معابر و بزرگراه‌های تهران شاهد هستیم.

- سرهنگ علی اصغر شریفی گفت: در تمام معابر پایتخت بار صبحگاهی نسبتا سنگین شاهد هستیم.

وی افزود: در بزرگراه‌های بابایی، همت، زین الدین، حکیم، آزادراه، نیایش، نواب و خیابان آزادی جز پرترافیک‌ترین معابر صبحگاهی شهر تهران هستند.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران تصریح کرد: بزگراه نواب از میدان نهم دی و چراغی، آزادراه از پل غربی، خیابان آزادی از میدان، بزرگراه زین الدین از شمیران نو و حکیم از شقایق دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

وی افزود: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت‌آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از شقایق، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

سرهنگ شریفی ادامه داد: در بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

به گفته وی بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای ترافیک هستند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *