رئیس جمهور در پیامی درگذشت مادر شهیدان محمدزاده را تسلیت گفت

19:36 - 18 بهمن 1400
کد خبر: ۷۹۵۰۳۳
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانم سیده سلطنت حمیدتبار مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر ابوالحسن، ابوالقاسم و هادی محمدزاده را تسلیت گفت.

- بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در پیامی درگذشت حاجیه خانم سیده سلطنت حمیدتبار مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر ابوالحسن، ابوالقاسم و هادی محمدزاده را تسلیت گفت.

رئیس جمهور در این پیام اظهارداشت: این اسوه صبر و استقامت که در دامن پاک خود سه سرو آزاده و سلحشور هشت سال دفاع مقدس را پرورش داد، همواره الگویی ماندگار برای دختران و مادران بلند همت ایران اسلامی خواهد بود.

متن پیام رئیس جمهور به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت حاجیه خانم سیده سلطنت حمیدتبار مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر ابوالحسن، ابوالقاسم و هادی محمدزاده موجب تألم خاطر شد.

این اسوه صبر و استقامت که در دامن پاک خود سه سرو آزاده و سلحشور هشت سال دفاع مقدس را پرورش داد و با ایمانی استوار و اراده‌ای مستحکم پیام و یاد فرزندان شهیدش را همچون مشعلی فروزان فراروی راه نسل‌های آینده این مرز و بوم برگرفت، همواره الگویی ماندگار برای دختران و مادران بلند همت ایران اسلامی خواهد بود.

اینجانب همزمان با ایام‌الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مصیبت وارده را به خانواده محترم و مردم ولایتمدار مازندران به ویژه شهرستان محمودآباد تسلیت گفته و از درگاه خداوند برای آن مرحومه مغفوره رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش، و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران


برچسب ها: رئیس جمهور

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *