رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

منوچهری: فیلمسازان فقط در جشنواره طنز سوره حرف خود را می‌زنند

12:13 - 22 تير 1393
کد خبر: ۷۹۵
دسته بندی: صفحه نخست ، عمومی
خبرگزاری میزان: کارگردان خواب عمیق با اشاره به ویژگی‌های جشنواره طنز سوره گفت: فیلمسازان و هنرمندان به طور اختصاصی در این جشنواره کار می‌کنند و حرف دل خود را می‌زنند؛ در حالی که در جشنواره‌های دیگر با این موضوع رو به رو نیستیم.

: کارگردان خواب عمیق با اشاره به ویژگی‌های جشنواره طنز سوره گفت: فیلمسازان و هنرمندان به طور اختصاصی در این جشنواره کار می‌کنند و حرف دل خود را می‌زنند؛ در حالی که در جشنواره‌های دیگر با این موضوع رو به رو نیستیم.

به گزارش ، یاشار منوچهری کارگردان فیلم خواب عمیق یکی از راه یافته‌های بخش فیلم هشتمین جشنواره طنز سوره به پایگاه حوزه هنری، گفت: بر طنز در بخش فیلم کشور نقد وارد است در حالی که می توانیم از طریق طنز راحت تر حرفمان را بزنیم.
منوچهری با تاکید بر این که در کل بحث طنز یک زبان جداگانه از سینما است، گفت: طنز در سینما یک راهکار است تا راحت تر بتوانیم سخن بگوییم.
وی در ادامه گفت: جشنواره ها کمک زیادی در زمینه طنز می توانند صورت دهند. جشنواره طنز سوره یک جشواره معتبر است که تاکنون توانسته به هشت مرحله راه یابد.
کارگردان خواب عمیق با اشاره به ویژگی‌های جشنواره طنز سوره بیان داشت: با توجه به این که جشنواره سوره در زمینه‌های مختلف فعالیت دارد، باعث می‌شود تا فیلم‌سازان و هنرمندان به طور اختصاصی در این جشنواره کار کنند و حرف دل خود را بزنند؛ اما در جشنواره‌های دیگر با این موضوع رو به رو نیستیم و هنرمند محدود است. با این حال، جشنواره طنز سوره یک جشنواره آزاد است.
وی در پایان گفت: خواب عمیق اولین تجربه من در فیلم سازی است و از یک داستان واقعی که زندگی مادربزرگ و پدربزرگ مرا روایت می‌کند. وقتی آن را پردازش کردم، احساس کردم که می‌توانم در این عرصه کاری کنم.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *