دقیقی: مشخص بود این شدت از ابتلای استقلالی‌ها به کرونا واقعی نیست

۱۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱:۰۱
کد خبر: ۷۹۴۷۰۷
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
مدیر تیم فوتبال پیکان گفت: از ابتدا به تعویق بازی با تیم استقلال اعتراض داشتیم، اما حالا که تمکین کردیم امیدوارم عدالت در بازی با این تیم رعایت شود.

سعید دقیقی در گفت‌وگو با میزان، در مورد بازی عقب افتاده تیم پیکان مقابل استقلال در جام حذفی اظهار داشت: تیم ما در شرایط خوبی قرار دارد و تمرینات خوبی برای این بازی انجام دادیم. بازیکنان هم انگیزه زیادی برای پیروزی در این بازی دارند و آماده‌ایم تا در بازی حذفی مقابل استقلال و در ادامه لیگ نتایج خوبی رقم بزنیم.

وی افزود: امیدوارم یک بازی خوب با یک قضاوت خوب در جام حذفی شاهد باشیم. حساسیتی روی قضاوت این بازی نداریم، چون داور خوب و توانایی برای این دیدار انتخاب شده است و امیدواریم عدالت رعایت شود. این بازی حساس است و ما هم نسبت به نتیجه آن حساس هستیم. نه آن حساسیتی که خیلی‌ها تصور می‌کنند، اما دوست داریم هم بازی و هم قضاوت کیفیت خوبی داشته باشد به شکلی که چیزی کمتر از کیفیت بازی نداشته باشد.

*امیدوارم برنده جنگ دارا و ندار باشیم

دقیقی با اعتراض نسبت به عقب افتادن بازی با تیم استقلال تصریح کرد: ما از روز اول به لغو بازی اعتراض داشتیم، اما کاری از دستمان بر نمی‌آید جز این که به این تصمیمات احترام بگذاریم، اما هم از نظر مالی ضرر کردیم و هم از نظر آمادگی کمی عقب افتادیم. به هر حال به سازمان لیگ و کمیته پزشکی احترام می‌گذاریم. طبیعی است که فشار زیادی به تیم به دلیل فشردگی مسابقات وارد می‌شود.

او در ادامه گفت: امیدواریم با حمایت کادر مدیریتی از تیم جوان و با انگیزه پیکان بتوانیم از این پس هم نتایج خوبی بگیریم. ما خود را برای یک بازی خوب و جوانمردانه آماده کرده‌ایم هر چند به لحاظ امکاناتی، سرمایه انسانی و بودجه با هم قابل مقایسه نیستیم، اما ما یک تیم با انگیزه داریم و با اتکا به همین جوان‌ها امیدوارم جنگ بین دارا و فقیر را به نفع خودمان به پایان برسانیم.

*کل بودجه پیکان اندازه ۲ بازیکن استقلال، پرسپولیس و سپاهان نیست

مدیر تیم پیکان در راستای اتفاقاتی که در بازی تیم‌های استقلال و هوادار رخ داد نسبت به بازی عقب افتاده با استقلال ابراز نگرانی نکرد و افزود: من از روز اول اعتقاد داشتم این شدت از ابتلا به کرونا واقعی نیست، اما با این حال به مسئولان مربوطه احترام گذاشتیم و برای مبتلایان به این بیماری آرزوی سلامتی می‌کنم. کاری از دست ما بر نمی‌آید و از طرفی با استقلالی‌ها دوست هستیم. تیم‌های پر هوادار و قدیمی اگر موفق باشند تیم ملی موفق می‌شود. اما باید حواسمان به باشگاه‌هایی مثل پیکان که کار‌های زیرساختی در فوتبال انجام می‌دهد هم باشیم. اینطور نباشد که زحمات تیم ما زیر سوال برود.

دقیقی در مورد جدایی برخی بازیکنان این تیم گفت: کل بودجه تیم ما به اندازه دو بازیکن تیم‌هایی مثل استقلال، پرسپولیس و سپاهان نیست. بعد از جدایی کوشکی و احتمالا نفراتی مثل پورامینی و نادر محمدی بودجه تیم ما ۲۰ میلیارد تومان هم نمی‌شود. از این رو نفرات جدید از پایه به تیم اضافه می‌کنیم. باید جانشینانی برای امثال کوشکی و پورامینی که به شکل قطعی از جمع ما جدا شدند، پیدا می‌کردیم. شاید خیلی از این نفرات جدید را نشناسید، اما در ادامه لیگ خواهید دید که حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

*فلسفه باشگاه پیکان بازیکن‌سازی و فروش آنهاست

وی در مورد آخرین وضعیت نادر محمدی و جدی برای جدایی از تیم پیکان خاطرنشان کرد: محمدی در حال مذاکره است و هنوز قطعی از ما جدا نشده است باید دید در ادامه به چه نتیجه‌ای می‌رسیم. جدی، اما در باشگاه ما می‌ماند. حسینی به او نیاز دارد ما به تصمیم او احترام گذاشتیم و این مدافع را حفظ می‌کنیم حتی اگر پیشنهاد خوبی هم از سوی هر تیمی باشد با جدایی او مخالفیم و این تصمیم قطعی است.

مدیر تیم پیکان در ادامه با اشاره به این که در راستای اهداف از پیش تعیین شده باشگاه پیکان در جهت بازیکن‌سازی قدم برمی‌دارند تاکید کرد: ما البته از این انتقال‌ها آنطور که به نظر می‌رسد هم درآمدزایی نکردیم، اما پیکان باید به سمت چرخه تولید حرکت کند. فلسفه باشگاه پیکان این است که بازیکن‌سازی کند و آن‌ها را به قیمت بفروشد و از این درآمد بار دیگر در راستای بازیکن سازی استفاده کند. نگاه کادر فنی ما هم همین است و در این زمینه هم عملکرد خوبی داشتیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *