برپایی نمایشگاه محصولات فرهنگی موسسه سعدا در نمازجمعه تهران

۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳:۵۰
کد خبر: ۷۹۴۰۵۹
سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه، با اشاره به برپایی نمایشگاه محصولات فرهنگی موسسه سعدا در نمازجمعه تهران، گفت: با توجه به رنگ‌بندی قرمز شهر تهران و اینکه رنگ‌بندی‌های جدید برگشت به محدودیت‌های سابق نیست، نمازجمعه تهران برگزار خواهد شد.

- بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه، نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، ۱۵ بهمن ماه در مصلی امام‌خمینی (ره)، به امامت آیت‌الله کاظم صدیقی و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد. طبق روال، ساعت ۱۰ صبح درب‌های مصلی به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه از ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه آغاز خواهد شد.

سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه با اشاره به ولادت با سعادت امام محمدباقر (ع) و ایام‌الله دهه فجر گفت: در پیش از خطبه‌ها از صحبت‌های حجت‌الاسلام‌والمسلمین آقای راجی مدیر موسسه سعدا و پژوهشگر حوزه انقلاب اسلامی درباره دستاورد‌های انقلاب اسلامی و جهاد تبیین بهره خواهیم برد. همچنین حجت‌الاسلام محمد حسین موسی پور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به ارائه برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی خواهد پرداخت.

وی افزود: همچنین نمایشگاهی از کتاب‌ها و محصولات موسسه سعدا به ویژه کتاب صعود چهل ساله یکی از بهترین کتاب‌هایی است که در سال‌های اخیر درباره انقلاب اسلامی و دستاورد‌ها آن نوشته شده است برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام علی نوری عنوان کرد: طبق روال هفته‌های گذشته فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی برای کودکان و نوجوانان و همچنین میز‌های خدمت جهت خدمات‌رسانی به نمازگزاران محیا است.

سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه گفت: نمازگزاران می‌توانند برای حضور در نمازجمعه از درب شمالی مصلی (ایستگاه مترو مصلی)، از درب جنوبی خیابان شهید بهشتی (ایستگاه مترو شهید بهشتی) و درب شرقی خیابان قنبرزاده تردد کنند.

وی در پایان افزود: با توجه به رنگ‌بندی قرمز شهر تهران و اینکه رنگ‌بندی‌های جدید برگشت به محدودیت‌های سابق نیست، نمازجمعه تهران برگزار خواهد شد. اما ما از نمازگزاران محترم درخواست می‌کنیم ضمن رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی اگر علائمی دارند از حضور در مراسم پرهیز کنند و خادمان ما در ستاد نمازجمعه تهران نیز تلاش خواهند کرد تا با رعایت بیشتر و سختگیری‌های لازم در اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی نماز جمعه در سلامت کامل برگزار شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *