تصادف شدید برلیانس با پایه روشنایی

۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۳:۰۱
کد خبر: ۷۹۳۳۸۵
مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد شدید سواری برلیانس با پایه روشنایی در محور غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی نرسیده به استخر و آسیب شدید به این سواری و مصدوم شدن راننده آن خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ سرهنگ علی اصغر شریفی به نقل از مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ضمن بیان این خبر گفت: در ساعت ۲۲:۴۱ شب گذشته یک دستگاه سواری برلیانس که در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی نرسیده به استخر در حال تردد بوده به علت تخطی از سرعت مطمنه از راه خارج می‌شود.

سرهنگ شریفی گفت ادامه داد: این سواری پس از خروج از راه به شدت با پایه روشنایی برخورد و در نهایت متوقف می‌شود.

وی افزود: با حضور کارشناسان منطقه ۲۵ پلیس راهور فاتب در موقعیت حادثه، این محل ایمن سازی گردید و تیم راهور به بررسی صحنه حادثه پرداخته و تیم اورژانس پس از بیرون آوردن راننده نسبت به انتقال وی به مراکز درمانی اقدام کردند.
 
بیشتر بخوانید:

سرهنگ شریفی ادامه داد: عوامل شرکت برق منطقه‌ای تهران نیز در موقعیت حاضر و نسبت به رفع خطرات احتمالی تلاش و عوامل آتش نشانی نیز اقدامات ایمنی را در محل انجام دادند.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خودرو‌ها خواست از سرعت و سبقت در معابر جدا خودداری کرده، قبل از حرکت استراحت کافی و لازم را داشته باشند و هیچ گاه با خستگی و خواب آلودگی اقدام به رانندگی در سطح معابر نکنند و همیشه و در همه حال در حین رانندگی تمام توجه خود را به جلو و رانندگی اختصاص دهند.
 

برچسب ها: پلیس راهور تصادف

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *