پوشش رخداد‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر در قاب تلویزیون

۱۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲:۴۶
کد خبر: ۷۹۳۲۲۸
شبکه‌های سه، چهار و نمایش با ویژه برنامه‌هایی به پوشش کامل رویداد‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر می‌پردازند.

- طبق اعلام روابط عمومی معاونت سیما؛ شبکه سه با برنامه «هفت» هر شب ساعت ۲۳:۳۰ تا پایان جشنواره به پوشش جشنواره فیلم فجر می‌پردازد. این برنامه با اجرای محمدحسین لطیفی و با حضور مجری منتقد مسعود فراستی روی آنتن می‌رود.

گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما با برنامه «سینما ملت» با اجرای وحید رونقی، از ۱۲ بهمن و همزمان با آغاز چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر هر شب ساعت ۲۳ به مدت ۱۱ شب، به پوشش مهم‌ترین رویداد هنری کشورمان می‌پردازد. تهیه کننده «سینما ملت» احسان حسینی و سردبیر و کارگردان نیز سجاد مهرگان است.

مرور آثار حاضر در این دوره جشنواره به همراه انعکاس برنامه‌ها و نشست‌ها، گفتگو با عوامل فیلم‌ها و پخش آیتم‌های ویژه‌ای به مناسبت چهلمین دوره جشنواره از بخش‌های این برنامه خواهد بود.

سعید قطبی زاده و نعمت الله سعیدی دو منتقدی هستند که در این ویژه برنامه فیلم‌ها را نقد و بررسی می‌کنند.

همچنین شبکه نمایش نیز با برنامه «سینمایش» به پوشش چهلمین جشنواره فیلم فجر می‌پردازد. برنامه «سینمایش» از ۱۱ بهمن ماه و همزمان با آغاز چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر تا شب پایانی جشنواره، هر شب در باکس ساعت ۲۱ شبکه نمایش و در ویژه برنامه‌ای به مدت ۹۰ دقیقه، به پوشش مهم‌ترین رویداد سینمایی کشورمان خواهد پرداخت.

مرور آثار حاضر در این دوره جشنواره به همراه انعکاس برنامه‌ها و نشست‌ها، گفتگو با عوامل فیلم‌ها، سینما‌های مردمی در تهران و سایر استان‌ها و آیتم‌های ویژه‌ای به مناسبت چهلمین دوره جشنواره از بخش‌های این برنامه خواهد بود. «سینمایش» با اجرای حمید ترابیان در تامین برنامه شبکه نمایش تولید می‌شود.

 انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *