نخبگان و مدیران جهادی ابزار تحقق هوشمند سازی و ثبت نوین هستند

۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳:۲۶
کد خبر: ۷۹۲۴۷۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت:نخبگان و مدیران جهادی را به عنوان ابزار تحقق هوشمند سازی و ثبت نوین هستند و آن‌ها باید در کنار پیشکسوتان با ابتکار عمل چرخش ثبت سنتی به نوین را فراهم کنند.
 - حسن بابایی در نشست صمیمی با جوانان و نخبگان واحد‌های ثبتی استان خراسان رضوی با تاکید بر شناسایی نخبگان شاغل در ادارات و واحد‌های ثبتی سراسر کشور گفت: مسائل و مشکلات ثبتی را می‌توان با راه حل‌های علمی حل کرد و این امر مستلزم این است که نخبگان و جوانان وارد میدان شوند.
 
 رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تعریف شده از توجه ویژه به حوزه فناوری اطلاعات و هوشمند سازی فرآیند‌ها به عنوان یکی از موضوعات مهم در سند تحول و تعالی سازمان یاد کرد و گفت: هوشمند سازی و تحول نیازمند نگرش و تفکر نوین و علمی است و باید توجه داشت با دیدگاه سنتی نمی‌توان شرایط تحول در جامعه را فراهم کرد.
 
وی نخبگان و مدیران جهادی را به عنوان ابزار تحقق هوشمند سازی و ثبت نوین برشمرد و خاطر نشان کرد: پیشکسوتان و افراد باسابقه سرمایه‌های اصلی سازمان هستند و باید در کنار بهره گیری از تجارب این افراد، ابتکار عمل را به نیرو‌های جوان، خلاق، دلسوز و مسلط به دانش روز سپرد تا زمینه چرخش ثبت از سنتی به نوین در سازمان فراهم شود.
 
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به بازدید‌های انجام شده از واحد‌های ثبتی استان نیز اشاره کرد و افزود: در این بازدید‌ها اولین هدف شناسایی جوانان نخبه و ایجاد شرایط مناسب به منظور رشد و پیشرفت آن‌ها در سازمان بوده است.
 
بابایی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم وجود تعهد و حفظ ارزش‌های اخلاقی به عنوان دو خصیصه ارزشمند در نخبگان تاکید کرد و گفت: یک مدیر باید علاوه بر داشتن دانش، تعهد و اخلاق حرفه‌ای هم در حیطه کار خود داشته باشد.
 
وی خدمت بر اساس منافع شخصی را یکی از آسیب‌های عدم وجود تعهد در افراد خواند و افزود: خوشبختانه ما جوانان نخبه انقلابی داریم که در کنار دانش و تخصص ثبتی متعهد بوده و ضمن برخورد خوب با مردم در راستای جلب رضایت مراجعین و رفع مشکل آنان حرکت می‌کنند.
 
بابایی در پایان ضمن تشکر از همدلی و همراهی کارکنان واحد‌های ثبتی و دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق استان تشکیل جلسات مستمر هفتگی تحت عنوان شورای تحول و تعالی ثبت را به منظور ایجاد انسجام بیشتر بین همکاران و دستیابی به تفکرات نو و خلاقانه مفید دانست.
 
گفتنی است در این مراسم رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از تعدادی از سردفتران ازدواج و طلاق و اسناد رسمی که طی ۱۵ سال اخیر هیچ گونه تخلفی نداشته و با امانتداری در جهت جلب رضایت مراجعان و مردم فعالیت داشته اند و همچنین تعدادی از معاونین اداره کل و روسای ادارات و کارشناسان ستادی تقدیر و تشکر کرد.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *